4 kroky k dosažení vašich snů

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Radost autor: Bykst zdroj: Pixabay.comKaždý chceme ve svém životě dosáhnout svých snů, ale mnozí z nás netuší, jak proměnit vize ve skutečnost. Mnoho knih a článků radí, že hlavní je představovat svůj sen a vidět ho před svýma očima. Nicméně dosažení snů se odvíjí i od toho, kolik úsilí a houževnatosti jsme pro naplnění svých snů věnovali.

Abyste na své cestě za uskutečněním svých snů nic neopomněli, představujeme plán 4 kroků, které udrží váš správný směr! Sny se tak stanou realitou.

1. Přání

V první části je třeba vizualizování, tedy představování si svých snů. Čeho přesně chcete dosáhnout? Musíte mít zcela jasnou představu ve své hlavě a můžete si ji i sepsat, pokud vám to pomůže. Cílem není mít co nejvíce velkolepou představu (ale můžete, pokud chcete). Hlavním důvodem je mít něco konkrétního před sebou, za čím budete moct jít. Na velikosti přání přitom vůbec nezáleží. Ať už je vaše přání jakékoliv, mělo by pocházet z toho, co opravdu vnitřně chcete.

2. Výsledek

V další fázi si představujte, jak se budete cítit, až se vaše sny naplní. Určete, co je pro vás výsledkem dosaženého snu. Velmi často to bude nějaký pocit. Jakmile je výsledek definován, ponořte se do snění o své vizi. Této vizualizaci se přiměřeně věnujte stále.

3. Překážky

Tato část již asi není tak příjemná, ale je nezbytná, pokud chceme dojít procesem splnění snů až do konce. Pokud byste skončili ve fázi vizualizování přání, budou vám chybět zásadní nástroje. Bez vynaloženého úsilí se totiž nenaplní žádný sen.

Přemýšlejte tedy nad reálnými problémy, které mohou vyvstat. Pak si položte otázku: „Co mě brzdí od prožití mého přání?“ Často se jedná o emoce a staré zvyky. Přemýšlejte o všech možných překážkách.

4. Plán
Nakonec potřebujete akční plán na překonání těchto překážek. Vytvořte si seznam možných problémů a ke každému najděte řešení. Jakmile porozumíte překážce, porozumíte i tomu, jak ji překonat.

Nyní jste naplno připraveni realizovat svoje sny.

Přejeme vám mnoho úspěchů!

zdroj

https://pixabay.com/en/joy-luck-happy-shadow-play-233380/


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup