Znalost karmických souvislostí zlepšuje život

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Kniha Karma obalkaKaždý člověk může prožívat různá období, ve kterých se veze na vlně radosti a pozitivní nálady, a jindy se složitě potýká s různými zkouškami a komplikacemi. Právě toto střídání etap vzbuzuje otázky, na jakém základě jsou naše životy založeny a proč tomu tak vůbec je. Od toho již není daleko k elementárnímu tématu, jakým je samotný smysl života.

Osud a karma

Klíčem k pochopení výše zmíněných dotazů je poznání a pochopení karmy, vesmírného zákona, kterému nikdo neunikne. Dalším častým tématem diskusí je, do jaké míry jsme loutkami v rukách tzv. osudu a do jaké míry máme vlastní svobodnou vůli. O osudovosti panuje mnoho fám, které můžou být pro některé jedince osvobozením od odpovědnosti za vlastní život. Proto i v tomto směru je dobré mít jasno.

Tématu karmy a osudu, jakož i duchovního rozvoje se věnuje známý astrolog a léčitel Pavel Hanzal ve své knize Karmické souvislosti. Kniha Karmické souvislosti přináší ojedinělé vysvětlení karmických zákonitostí a také praktické rady a odpovědi na různé otázky. Malou ukázku z knihy o karmě najdete dále v textu, přičemž pokud vás toto téma zajímá, tak si knihu Karmické souvislosti můžete zakoupit zde nebo u všech dobrých knihkupců.

Ukázka z knihy Karmické souvislosti

Partnerský vztah je jednou z největších zkoušek mezilidských vztahů. Partner je člověk, který se k nám dostane zcela nejblíž a vidí nás nejenom v době úspěchu, ale také v období, kdy se nám nemusí tolik dařit. Dříve nebo později mu ukážeme naši skutečnou tvář, charakter a přístup k životu. Málokomu se bude dlouhodobě dařit skrývat své pravé životní hodnoty a duševní vyspělost. Proto je oblast těchto vztahů většinou tím nejnáročnějším, co můžeme v tomto směru prožít. Právě proto si musíme uvědomit, že současně se díky nim můžeme na naší duchovní cestě hodně posunout vpřed a výrazným způsobem si odžít a vypořádat se s částí naší karmy. Každý vztah nás může obohatit a přinést pochopení mnoha věcí a zákonitostí.

Prvním problémem, se kterým se můžeme setkat, je elementární představa o tom, jak to s partnerem a vztahem vlastně je. Mnoho lidí, kteří do těchto vztahů vstupují, má silnou iluzi toho, že nám partner patří na celý život. Tento pohled je bohužel velmi zkreslený a ačkoliv se to může zdát kruté, tak dnešní vztahy málokdy vydrží desítky let.

Pokračování textu najdete v knize Karmické souvislosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup