Vytvořte si vykuřovací svazky

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Vykuřovadla autor: Paloma Cervantes zdroj: Wikimedia commonsBylinky smotané do svazků jsou tradičním a oblíbeným způsobem vykuřování, které bylo běžné mezi severoamerickými Indiány. Tento svazek pomalu hoří a je to ideální způsob, jak očistit okolní prostor.

Pokud máte zahradu, je velká šance, že základní ingredience máte k dispozici. Oblíbené a vhodné byliny na vykuřovací svazek jsou:

– bílá šalvěj
– cedr
– zubří tráva
– pelyněk černobýl

V první fázi seřaďte čerstvé byliny stejné délky a ve stejném směru. Dole u řezu je svažte dohromady přírodním provázkem. Z čím více bylinek a čím více pevnější svazek vytvoříte, tím pomaleji a déle vydrží hořet. Omotejte provázek podél celé délky bylin a pokud je třeba, omotejte bylinky dvakrát na stejném místě.

Jakmile se provázkem dostanete na vrchol, vraťte se omotáváním cik cak zpět dolů. Tím zajistíte, že budou bylinky hořet bezpečně a nebudou padat. Jakmile jste dole zpět na základně, obalte svazek ještě několikrát dokola a zajistěte několika pevnými uzly.

Takto připravený svazek nechte stranou v suchu a temnu, kde je dobrá cirkulace vzduchu. Můžete jej zavěsit do vzduchu. Je třeba, aby důkladně vyschly.

Jakmile je svazek připravený, můžete jej zapálit a vykouřit požadovaný prostor od negativních energií. Čím více budete svazkem mávat, tím více magického dýmu se uvolní.

 

zdroj
foto: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:White_sage_smudge_sticks.jpg

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup