Výsledky pitného režimu vás překvapí

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Voda autor: PublicDomainPictures zdroj: Pixabay.comSarah Smith je 42letá Britka, která trpěla neustálými bolestmi hlavy a zažívacími potížemi. Po doporučení svého lékaře se rozhodla učinit experiment, kdy pila každý den 3 litry čisté vody v období 28 dnů. Výsledky překvapí i vás.

Na začátku experimentu měla tmavé kruhy kolem očí, vypadala vyčerpaně, měla hluboké vrásky a červené skvrny na kůži. Vypadala o 10 let starší, než kolik jí ve skutečnosti je.

Dokonce i její rty byly pomačkané, což je klasickou známkou špatné hydratace. Každý proces v těle závisí na vodě. Ta odvádí toxiny z životně důležitých orgánů, přináší nové živiny do buněk, odstraňuje odpad.

Nedostatečný příjem vody oslabuje organismus a zvýšení příjmu tekutin se brzy projeví. Sarah se cítila mnohem lépe již po prvním týdnu. Po druhém týdnu si všimla, že jsou pryč bolesti hlavy a že i trávení funguje lépe.

Po 4 týdne její tvář vypadala zcela jinak, jako by byla úplně jinou ženou. Tmavé kruhy pod očima byly kompletně pryč. Kůže se stala hladkou a lesklou stejně jako v mládí. Ta proměna byla ohromující.

Cítila se zdravá a plná energie, dokonce shodila několik přebytečných kil. Změna v pitném režimu přitom bylo to jediné, co změnila, zbytek v jejím životě zůstal stejný. Podívejte se na dokumentující fotografie, které ukazují, jak velkou proměnu dokáže dostatek vody.

O důležitosti pitného režimu se stále mluví málo a příklad Sarah může být dobrou motivací pro každého. Více vody může vyléčit nejeden zdravotní problém.

 

foto: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Water_drop_001.jpg


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup