Volná energie v akci

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Energie plazma autor: Hans zdroj: Pixabay.comO „volné energii“ hovoříme tehdy, když na výstupu zařízení dostaneme více energie, než kolik vyžaduje vstup. Lze tak permanentně vyrábět bezplatnou energii. „Seriózní“ věda od volné energie dává ruce pryč. Přesto existuje mnoho důvodů očekávat, že tato energii není sci-fi, ale že ji lze reálně získat a využít.

Volná energie bývá zlehčována, ale je zřejmé, že její plošné rozšíření by přineslo převrat celé dnešní ropné společnosti. Ve hře je totiž mnoho zájmů, které na současném fungování světa vydělávají mnoho peněz a stojí o jeho zachování. Volná energie znamená nejenom osvobození od těchto zájmů, ale především konec devastování přírody kvůli zisku energie.

Teorie o volné energii není výmyslem posledních let. Známým propagátorem byl fyzik Nikola Tesla (1856 – 1943), který postavil revoluční kvantový elektrický generátor (QEG). Generátor vyžadoval vstup 1 kW a výsledný výkon dosahoval 10 kW. Zařízení, které uvidíte na následujícím videu, vychází z Teslovy práce a je výsledkem práce nadšenců z Maroka.


 První zapnutí QEG generátoru – Maroko

Generátor je výsledkem několika let testování a upravování, aby si jej každý mohl z dostupných zdrojů sám postavit. Vyžaduje 1 kW příkonu k získání základní rezonance. Poté, co dosáhne výstupu 10 kW již žádný další zdroj energie není zapotřebí.

Tým nadšenců zveřejnil nejenom video s ukázkou generátoru, především dal k dispozici v režimu open source (volné šíření bez omezení) veškeré plány k zařízení. Kdokoliv tak může jejich přístroj podle plánů vyrobit.

Chtějí, aby se jejich QEG rozšířil po celém světě. A každý může přispět svými zkušenostmi k dalšímu rozvoji technologie. Vše na svobodném principu – bez peněz, patentů a vlastnictví.

 

Fotografie: http://pixabay.com/en/plasma-lamp-lamp-discharge-current-113378/

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup