Testujeme MANU 2: po prvním týdnu na Maně

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Moje Mana komplet autor: radostnezpravy.czMinulý týden jsem odstartoval svůj testovací měsíc s Manou, alternativní plnohodnotnou stravou z prášku. První týden utekl jako voda a s Manou jsem se stihl důkladně seznámit. Mana mě začala moc bavit a rád se podělím o svoje nejčerstvější zkušenosti.

První díl naleznete zde.

 

Příprava Many

Jak se Mana vůbec chystá? Rychle a jednoduše. Stačí nasypat 4 odměrky Many do lahve, zakápnout 1/3 oleje z lahvičky a dolít vodou do 900 ml. Poté je třeba láhev důkladně protřepat a nechat minutku odstát. Mana je připravená ke konzumaci.

Příprava vyváženého jídla z prášku je skutečně otázka pár vteřin a zvládne ji naprosto každý. V průběhu testování jsem si uvědomil, že jsem díky Maně ušetřil spoustu času. Většina z nás stráví každý den někdy i několik hodin přípravou snídaní, obědů a večeří. S Manou tato starost odpadá a je na vás, jak bonusový čas využijete. Vzhledem k vytíženosti jsem velice ocenil chvíle navíc a naplno je využil. Díky tomu jsem měl z užívání Many dvojnásobnou radost.

Moje Mana - příprava autor: radostnezpravy.cz

Jak Mana chutná

Právě chuti jsem se v souvislosti s testováním Many obával nejvíce. Vzpomínám, že jsem v minulosti ochutnal speciální hubnoucí koktejl z prášku či fitnessový proteinový nápoj. Jejich chuť byla vždy otřesná a plná chemie. Takový typ nápoje bych nezvládl vypít ani jeden celý, natož se jím živit minimálně měsíc.

Proto se mi hned po prvním ochutnání Many ulevilo. Chuť Many je velice příjemná, nevýrazná, sympaticky jemně nasládlá. V chuti není žádný nepříjemný rušivý podtón a i po týdnu testování mi Mana stále chutná. Uvidíme, jestli mi nepoleze krkem po měsíci, ale zatím tomu nic nenasvědčuje. Chutí i strukturou Mana může připomínat řidší ovesnou kaši. Velice dobře se pije, akorát je třeba v průběhu pití Manou v lahvi zatřepat. Jinak si mají pevnější kousky tendenci sedat na dně lahve.

Pocity po prvním týdnu

První týden jsem jedl pouze Manu. Nicméně i jak uvádí výrobce Many, není nutné konzumovat Moje Mana autor: radostnezpravy.czManu stále a nahrazovat zcela klasický jídelníček. Manu je možné jíst sporadicky jednou za čas, nebo s ní nahradit 1 či 2 jídla za den.

Po těchto dnech mohu říct, že když konzumujeme pouze Manu, nic zásadního nám nechybí. Mana zažene spolehlivě hlad a i moje citlivé zažívání ústrojí vypadá, že se mu daří o něco lépe. Zatím jde tedy vše nad očekávání dobře, ale nedělejme předčasné závěry. Týden je pořád krátká doba.

Pokud je jídlo pro nás radostí a rádi si ho vychutnáme, můžeme začít toužit i po dalších chutích. Manu si můžeme pro zpestření vylepšit nakrájeným ovocem, stejně tak medem či skořicí. Převážně jsem však nakonec pil Manu bez těchto doplňků. Nijak jsem totiž nestrádal, Mana mi chutná a byl jsem vždy zasycený.

Nicméně abych si oživil jídelníček a mohl se zapojit více do jídla s rodinou, v dalším období budu konzumovat vždy 2 Many denně s kombinací s 1 klasickým jídlem. A o další zkušenosti se s vámi opět podělím.

 

Vít Kuntoš
www.astrolog-terapeut.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup