Snadné kroky, jak zostřit svoji intuici

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Intuice autor: Geralt zdroj: Pixabay.comIntuice je naši přirozenou psychickou silou. Je to trochu jako GPS systém pro naši duši, který nám umožňuje navigovat energii. Když se ji učíme zostřit, naslouchat ji a kultivovat ji, může fungovat jako spolehlivý šestý smysl ukazující směr.

Ačkoliv každý má přirozené napojení na intuici, někteří mají intuici silnější než jiní. Bez ohledu na to, jak silná je vaše intuice, jsou věci, které můžete každý den dělat pro její posílení.

Máte vše, co potřebujete. Snadno získáte spirituální anténu, kterou si můžete jednoduše zesílit. Následující čtyři kroky vám pomohou svoji intuici zostřit.

1. Meditace

Když se naučíte plně uvolnit a vyčistit svoji mysl, stanete se mnohem citlivějším na energie kolem vás. Je důležité rozumět tomu, že větší psychické síly a intuici nesouvisí ani tolik s úsilím, jako s relaxací a splynutím s proudem vesmíru.

Zpomalte každý den na 10-20 minut mentální aktivitu v meditaci. To je nejlepší způsob, jak nechat svoji intuici růst.

2. Ptejte se vesmíru

Nebojte se požádat vesmír o vedení. Slova jako „ukaž mi znamení, co mám dělat“ jsou skvělou možností, jak ukázat vesmíru svojí energií, že jste připraveni přijímat.

Proto vám pomůže zostřit intiuci jednoduše to, že budete otevření vyššímu vedení. Nejste sami a vaše snaha o zlepšení intuice nemusí být sólo akcí. Požádejte a budete obdarováni.

3. Rozpoznávejte znamení

Jakmile jste vyladili svoji intuici meditací a požádali vesmír o pomoc, je čas vnímat a rozpoznávat znamení ve va vašem životě. Vyšší vedení se projevuje obvykle ve formě synchronicit, „náhod“, opakováním motivů a vzorů.

Jakmile odevzdáte vesmíru důvěru a vedení a budete mít oči otevřené, vesmír vás povede a ukáže cestu.

4. Odpočívejte a jezte kvalitně

Kvalitní odpočinek a ještě kvalitnější strava jsou klíčové. Vaše tělo je vaše vozidlo a tím jí prvotní cestou, kudy přichází informace od intuice. Je třeba jíst čistou stravu, jako jsou organické ovoce a zelenina. Vyhněte se zpracovaným potravinám, fluoridu a chemikáliím. Vyhněte se tabáku, alkoholu a rafinovaným cukrům. Když očistíte svoje vozidlo, bude na jemné psychické signály mnohem vnímavější.

Šišinka mozková je považována za třetí oko, která nás propojuje s vyššími dimenzemi a přenáší z nich do našeho mozku informace. Vhodná strava stimuluje šišinku a je vhodné jí též věnovat pozornost.

zdroj


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup