Příznivé trendy, které v roce 2015 zesílí

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

2015 autor: Animatedheaven autor: Pixabay.comK tomuto roku vzhlíželo mnoho lidí s velkými očekáváními. Všechny národy na Zemi žijí v čase změn a zrychlení. V posledních letech vidíme, že se posouváme dále za stále kratší dobu.

Ve společnosti lze pozorovat projevy transformace a na základě toho lze určit trendy, které budou v průběhu tohoto roku nadále nabírat na intenzitě. Probíhají na všech místech Země a i vy je můžete kolem sebe pozorovat.

Lidé budou jíst stále zdravěji

Stále více lidí se začne zajímat o zdravější stravování a nemusí to být nutně pouze na základě morálních důvodů. Klasické diety začnou být postupně zastaralé a lidé budou více přemýšlet, jaké jídlo jim prospívá. Jídlo bude stále častěji vnímano jako „pohon“ pro naše tělo, jeho jednotlivé buňky. Lidé nebudou řešit, co se „má“ jíst, protože to někdo říká. Budeme více naslouchat vlastnímu tělu a vnímat jeho potřeby. Stále více lidí se bude zajímat o čistotu naší potravy, zemědělské postupy, zákaz GMO a další.

Lidé se budou vyhýbat škodlivým látkám ve stravě

Narůstá vlna odmítání toxických látek v našem okolí, zejména ve složení potravin. Ze všech stran na nás útočí umělá barviva, příchutě, obohacené pšenice, hydrogenované oleje, aspartam, konzervační látky, emulgátory atd. Lidé se budou stále častěji zajímat o složení kupovaných potravin. Délka času čtení etiket v posledním desetiletí exponenciálně roste. To, co dříve bylo běžně konzumováno, dnes odmítáme.

Lidé se brání toxické medicíně

Snad nejzřetelnější odpor vůči farmaceutickým společnostem se projevuje v otázce vakcín. Neexistují žádné bezpečnější látky a není možné vytvořit vakcíny, které nebudou mít spjaté zdravotní riziko. Toxiny jsou totiž dle výrobců nezbytnou složkou vakcíny. Účinnost vakcín je dosti pochybná, protože úbytek nemocí se dá vysvětlit především rozvojem hygienických návyků společnosti. Ve zdravotní péči se celkově stále více rozšiřuje alternativní léčba a doplňky. Lidé mají dost symptomatického uvažování konvenční medicíny, které neřeší podstatu nemocí a místo pomoci nabízí chemikálie plné nebezpečných vedlejších účinků.

Lidé budou více přebírat zodpovědnost za své zdraví

Nemůžeme se stále skrývat před problémy a nemoci. Strach řídí miliony lidí a tito lidé končí v náruči zdravotnictví, které léčí, ale neuzdravuje. To se však pomalu mění.

Brzy přestane stále více lidí obviňovat druhé za svůj zdravotní stav a uvědomí si svoji vlastni zodpovědnost. Začneme se tak více starat o to, abychom dělali to, co tělu svědčí. Díky tomu i vzroste počet lidí věnující se nějaké pravidelné pohybové aktivitě. Budeme však i více pečovat o svoje duševní zdraví.

Přidejte se i vy k těmto trendům a pomůžete sobě i lidem kolem vás 🙂

 

zdroj
foto: http://pixabay.com/en/cubes-2015-3d-rendered-numbers-529831/


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup