Představujeme: jiné čtení

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Matouš RýdelMatouš Rýdel je jazykovým korektorem Radostných zpráv a právě díky němu se objevují v poslední době články bez chyb. Nabídl se sám s pomocí tomuto webu a jsme za něj velmi vděční. Zbystřete, protože Matouš rozhodně stojí za vaši pozornost!

Je studentem rusistiky, blogger a pisálek. V jeho čtrnácti letech mu byla diagnostikována cirhóza jater a rozběhla se honba za uzdravením. Povedlo se. Matouš si uvědomuje, že lidský čas je ohraničen a je rozhodnut ten svůj využít naplno.

Tak na vlastní náklady v patnácti letech vydává knihu básní Procházka pro duši, jejíž čtyřicet výtisků rozdává svým blízkým. Dva roky poté, znovu na vlastní náklady vychází kniha Na cestě za uzdravením, která je skutečným příběhem, který rozehrál osud s jeho zdravím.

Rád by své dvě knížečky opět vydal. Snaží se, proto na další výtisky si vydělat mimo jiné prodejem ebooků, těchto dvou knížeček – Procházka po duši a Na cestě za uzdravením.

Pokud byste si nebyli jisti, zda tohoto začínajícího autora podpořit a třeba zakoupit jeho ebooky někomu blízkému k Vánocům. Můžete si, zdarma stáhnout krátký výběr jeho básní Odnes si mě domů nebo navštívit jeho blog Ocas Chameleona.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup