Právo na svobodný život

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

LGBT autor: Ludovic Bertron zdroj: Wikimedia commonsZe světa přinášíme další radostné zprávy. Lidská práva jsou ve světě hojně porušována a tak jsme vděční za každou zprávu, která ukazuje vývoj kupředu.

LGBT komunita vítá rovnost manželství v Oklahomě

Federální soud v Oklahomě rozhodl, že ústavní zákaz manželství osob stejného pohlaví porušuje americkou ústavu. Rozhodnutí přichází poté, co Nejvyšší soud v Novém Mexiku a federální okresní soud v Utahu rozhodli ve prospěch manželství pro homosexuální páry.

Konec obchodu s lidmi v Egyptě na obzoru

Tisíce východních Afričanů byly uneseni a mučeni zločineckými gangy, které požadovaly vysoké výkupné od rodin svých obětí – natolik vysoké, že bylo příliš těžké si ho vůbec dovolit. Mnoho z těchto aktivit se odehrává v egyptském Sinai, slavné turistické distinaci na pobřeží Rudého moře. Mezinárodní pozornost tak podporuje Egypt v přijímání opatření proti osobám odpovědným za tyto zločiny. Podpořte svým podpisem petice tlak na egyptské orgány.

Snowdonia zachráněna od těžby břidlice

Snowdonia je nárdherný národní park v severní části anglického Walesu, kde byly plány vykopat 160 000 tun břidlice. Nyní je od nich upuštěno poté, co aktivisté důrazně varovali o dopadech na místní divokou zvěř, kvalitu ovzduší či celkovou kvalita života místních obyvatel. Děkujeme za každý zachráněný kousek krásné přírody.

 

zdroj
Fotografie: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Rainbow_flag_and_blue_skies.jpg


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup