Posilte svoje aurické pole

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

aura Matka Boží z Guadalupe autor-anagoria zdroj-wikimediaNeustále přijímáme informace z okolního prostředí, a to nejenom pomocí pěti základních smyslů. Mnoho informací přichází přes pole tvořené naší aurou. Jsme schopni cítit, když na nás někdo zírá, i když ho nevidíme, nebo poznáme, když nás někdo dobíjí energií či vysává.

Aura je rozšířením našeho fyzického těla. Jedná se o energetické pole, které naše tělo obklopuje. Mnoho starých kultur věří, že vzniku nemoci předchází oslabení aury. Udržení čistého a silného aurického pole pomůže dosáhnout pevného zdraví.

Je to právě aura, která vstupuje do kontaktu s okolím. Pokud je silná, funguje jako ochranný štít, který nepustí blíže k tělu nic, co by nám uškodilo. Máme-li silnou auru, cítíme se dobře „ve své kůži“, propojení s vyšší moudrostí.

Meditace
Ať už praktikujete meditaci o samotě či ve skupině, v tichu či řízenou mluvenou meditaci, dochází k čištění a léčení. Meditace je totiž nejstarší a nejsnazší cesta k dosažení zdraví, uvolnění a štěstí.

Reiki zasvěcení

Zasvěcení do Reiki posiluje a rozšiřuje aurické pole. Říká se, že aura běžně dosahuje do vzdálenosti 25 – 30 cm od těla. Po zasvěcení do Reiki dosahuje do vzdálenosti až 270 cm! Ať už jste příznivci či případně odpůrci Reiki, přináší vnitřní posílení a rozvoj intuice.

Péče o tělo

Cvičení na čerstvém vzduchu, turistika, dechová cvičení, bosá chůze… Existuje mnoho úžasných cest, jak posílit svoje energetické pole skrze péči o tělo.

Zvuky

Léčivé zvuky a mantry rozpouští negativitu a pročišťují auru. Pomáhají auru i rozšířit. Léčivá hudba je často součástí přírodních národů v rámci jejich šamanských praktik.

Léčivé krystaly a esenciální oleje

Zapalte a nechte rozvonět éterické oleje, vhodná vůně je například vetiver, zatímco budete v rukou držet krystaly. Výborné krystaly pro auru jsou například černý turmalín a labradorit. Dvacet minut jejich působení zanechá efekt po dobu 10 hodin. Krystaly však můžete nosit u sebe jako šperky, esenciální oleje mohou být pro změnu vaším novým parfémem.

Prostředí

Přátelé, věci v pokoji či kanceláři, auto a další věci v našem okolí mají vlastní energetické pole, kterým nás ovlivňují. Obklopujte se pozitivními lidmi, aby nám pomohli dobít se energií. Ze svého okolí odstraňte zbytečné elektrické přístroje.

Sůl a voda
Voda a sůl jsou nejmocnější čističe! Můžete odstranit negetivní energii pomocí očistné koupele. Přidejte trochu jedlé sody a hrnek soli do vany. Další možností je koupel v moři.

Záměr

Záměr je klíčem k dosažení čehokoliv. Předepište si záměr posílení aury před použitím jakéhokoliv ze zmíněných nástrojů. V průběhu dne se vícekrát zaměřte na představu, že je vaše aura perfektní a plně vás obklopuje.

zdroj


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup