Naučte se využívat svoji intuici skutečně naplno

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Intuice autor: Valerie Everett zdroj: Flickr.comCo je intuice? Intuice je definována jako „schopnost okamžitě porozumět bez nutnosti vědomé úvahy“. Co je to za síly, které člověku dovolují dozvědět se informace bez racionálního uvažování?

Někteří mohou říct, že je intuice vědecky vysvětlitelná pomocí podvědomé mysli. Nicméně lidé využívající intuici vám potvrdí, že se jedná o sílu, kterou současná věda nemůže nijak vysvětlit. Intuice je úžasná vlastnost, kterou máme v sobě každý. Pokud chcete začít využívat vaši intuici naplno, následující kroky vám k tomu dopomůžou.

Meditace

O důležitosti meditací mluvíme na Radostných zprávách často a v souvislosti s intuicí musí zaznít na prvním místě. Meditace totiž zostřuje vnímání, posiluje mysl a otevírá naše nitro. Díky tomu je meditace nejdůležitější nástroj pro plné využívání intuice.

V hlubokém meditativním stavu trvajícím déle než hodinu si je možné sáhnout na sílu intuice. V první půlhodině meditace můžeme vnímat vizuální představy za zavřenýma očima. Po delší době meditace je možné dostat se do sfér, které jdou daleko za naši představivost.

Astrologové vám potvrdí, že se lidé rodí s odlišnou silou intuice. Zejména planety Uran, Neptun a Pluto ve správném zapojení v horoskopu přináší silnou intuici. U každého je schopnost intuice jedinečná, a tak každý bude mít s meditacemi odlišné úspěchy. Někomu může trvat déle, než se svoji intuici naučí naplno využívat. Někteří lidé dokáží meditovat hodiny a mají živé vize budoucnosti, které se naplní.

Zkušenosti

Dokážete najít význam střetnutí s negativní osobou, jako je lhář či podvodník? Pravděpodobně nikoliv, ale skutečně každá zkušenost má svůj význam.

Již jste někdy intuitivně cítili, že je někdo podezřelý či skrývá pravdu, aniž by to dával na fyzické úrovni jakkoliv najevo? Jedná se o perfektní příklad funkční intuice. S věkem získáváme stále více zkušeností, a tak náš cit na důvěryhodnost ostatních roste. Lidé žijící v nebezpečných oblastech mají často silně vyvinutou intuici.

Žijte tedy naplno a sbírejte zkušenosti. Vydejte se za svými sny, dokončete rozdělané povinnosti a potkávejte lidi. Je to velice prostý způsob, jak svoji intuici dále rozvinout.

Vnímejte malé myšlenky

Měli jste již zdánlivě náhodnou a velice rychlou myšlenku ve své mysli, která se během několika chvil naplnila? Typickým příkladem je, že si na někoho vzpomenete a ten se vám po dlouhé době během chvíle ozve. To je hlas intuice.

Trénujte vnímání těchto myšlenek. Snažte se rozpoznat, jedná-li se o běžné myšlenkové pochody či záblesk intuice. Mnohdy vám pomůže selský rozum či váš pocit. Po měsících či rocích trénování odlišování intuice od mechanického myšlení se naučíte intuici využívat rychle a spolehlivě.

Synchronicty

Intuice k nám může promlouvat i skrze zdánlivě nesouvisející události, tzv. synchronicity. Zvláštní význam se dává číselných synchronicitám, které tak mohou být odpovědí vesmíru na naše otázky či situaci.

Zejména čas na hodinách nám může značit nějaké poselství. Pokud vídáme opakovaně zvláštní časy, které opakují stejné číslo – jako je 11:11 či třeba 3:33, rozhodně nejde o náhodu. Jedná se o upozornění či potvrzení hledaných informací.

zdroj
foto: https://www.flickr.com/photos/valeriebb/3488188022


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup