Léčení vodou – slyšeli jste již o spinování?

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

voda splashing-165192_640 autor-PublicDomainPictures zdroj-pixabayVoda je zázračnou tekutinou. Přestože jsme jí v našich životech obklopení a považujeme ji za běžnou součást naší existence, její fyzikálně chemické vlastnosti odlišují vodu od všech ostatních známých tekutin. Důležitost a možnosti využívání vody daleko přesahují současné vědecké poznání.

Voda dokáže nést informace z vnějšku a reaguje na energie, kterými je obklopená. Protože se lidské tělo skládá ze 70-80 % z vody, je velice důležité dbát na kvalitu vody, kterou do našeho ogranismu doplňujeme. Kvalita vody totiž ovlivňuje celé naše tělo a mysl.

Dávno jsou pryč doby, kdy lidé konzumovali pramenitou vodu ze studánky. Dnes pijeme vodu, která prošla dlouhou cestu kovovým potrubím. Takové potrubí přitom způsobuje, že se elektrony molekul vody přesměrují směrem na sever, což je pro vodu opačná rotace. Standardní přirozená kruhová dráha elektronu je ve 180°půlkruhu jižním směrem. Při pití nesprávně orientované vody dochází na molekulární úrovni k rychlejšímu opotřebování organismu, buňky se hůře regenerují a voda je tak zdrojem různých zdravotních obtíží.

Účelem spinování je navrácení správné orientace molekul vody, která pak podporuje správnou buněčnou obnovu. Postupně se tak lze zbavit nemocí a nadváhy. Mohou vám začít opět růst vlasy a celkově se můžete cítit více svěží.

spinovani vody zdroj-youtube.comKe spinování je zapotřebí vložit vodu mezi naše ruce na dobu alespoň 30 sekund, přičemž je třeba držet speciální ale prosté gesto. Pravá ruka má natažený ukazováček a zbylé prsty jsou přivřené v pěst, levá ruka má všechny prsty natažené. Dlaně směřují směrem k vodě.

Voda po spinování mění chuť. Udělejte si sami zkoušku a uvidíte, že chuť bude mnohem jemnější. Spinovat můžete veškeré potraviny, které obsahují vodu a výsledky na zdraví se brzy dostaví.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup