Konopí nejen pro seniory

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Marihuana autor: Fotobias zdroj: Pixabay.comLéčivá moc konopí je pojmem, o kterém slyšel snad již každý. I naši senioři moc dobře vědí, že se vyplatí vypěstovat si ze semínka tuto výjimečnou bylinku. Kde však mohou semínka získat?

Nikdy to nebylo jednodušší. Kdo potřebuje získat léčivá semínka, může jednoduše zažádat u sdružení Legalizace.cz. Ta pořádá již 6. rokem akci s názvem „Semínka seniorům“. Každý starší 18ti let může získat semínka až do 10. května.

Jak tedy semínka získat? Stačí zaslat poštou ofrankovanou obálku (rozměr A5) se zpáteční adresou na adresu: Legalizace.cz, Jaromírova 23, Praha 2, 128 00. Nejlépe použijte bublinkovou obálku a zasílejte žádost nedoporučeně. Zároveň do obálky přidejte volně formulovanou žádost a podepsané čestné prohlášení s textem „prohlašuji na svou čest, že konopná semena využiji pouze pro vypěstování konopí pro vlastní samoléčbu.“

Semínka dorazí k vám domů do 14ti dní. Pak už je stačí pouze zalévat a věnovat jim dostatek lásky, kterou vám mnohonásobně navrátí zpět.

 

foto: http://pixabay.com/cs/marihuana-kv%C4%9Bt-zelen%C3%A1-rostlina-101796/


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup