Jak proměnit energii novu pro své cíle

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Fáze Luny autor: Openclips zdroj: Pixabay.comKaždé novoluní lze využít jako kontrolní bod vašeho života. Nov je totiž především o začátku s čistým štítem, představuje početí idey, která se zrodí při nadcházejícím úplňku. Nalaďte se na rytmus, který na Zemi funguje téměř odjakživa, příliv a odliv energie, které zasahují i nás samotné.

Využívání síly měsíce bylo v minulosti běžnou součástí života. Například zemědělci plánovali setí i sklizeň podle fází měsíce. Postupně vypozorovali, že semena, z nichž vyrostly nejsilnější rostliny, byly sázeny v průběhu novoluní. Novoluní je nejlepší dobou i na setí nových myšlenek a záměrů. Nápady pak mohou vyklíčit při nadcházejícím úplňku, stejně jako semeno čeká ve tmě, aby varazilo na světlo.

Pokud budete chtít využít energii novoluní, správná doba na rituál je především v noci. Je třeba najít čas o samotě, ale stejně tak lze pracovat ve skupině. Mějte na mysli, že naše slova a myšlenky jsou vibrace, které přenáší sílu našemu záměru. Takže dbejte na to, abyste vždy projevovali to, co skutečně chcete – dejte si pozor na to, co si přejete, protože přání se budou plnit.

Co budete potřebovat?

– lunární kalendář – zjistěte si, kdy vás čeká další nov. Například tento týden nás čeká nov ve čtvrtek!
– poznámkový blok, pero, nůžky, lepící páska, svíčka, kadidlo, meditační hudba
– posvátný prostor, kde budete provádět rituál novolunní

Rituál novoluní

1. Očistěte svůj posvátný prostor úvodní modlitbou. Vykuřte prostor vhodným kuřidlem – ideální je šalvěj, ale postačí případně i vonné tyčinky.

2. Zapaltu svíčku či svíčky. Bílá je univerzální, ale pro posílení můžete zvolit svíčku dle barvy, která se hodí k vašemu záměru (červená – láska, žlutá – obchod, zelená – finance, modrá – léčení, fialová – moc)

3. Zrelaxujte se a dostaňte se do svého středu jakýmkoliv způsobem, který vám vyhovuje. Vhodný je například pomalý dýchací rytmus spolu s meditační hudbou.

4. Otevřete svůj poznámkový blok a napište na první stránku datum. Sepište své touhy. Seznam může obsahovat jeden bod, ale může být popsán položkami na několik stránek. Nijak se neomezujte a otevřeně sepište vše, po čem toužíte.

5. Zavřete oči a představte si, jaké by to bylo, kdybyste dosáhli vybraného cíle. Představujte si vše tak, jako kdyby již přání bylo dosažené.

6. Svůj poznámkový bloček můžete využít jako zápisník, kam budete kreslit či vystřihovat obrázky, které mají reprezentovat vaše cíle. Vytvářet si takové album snů je zábava, kterou si musíte užívat a prožívat příjemné pocity. Brzy se budete divit, jak se věci začnou postupně vyvíjet správným směrem, jakmile odstartujete tento proces.

Rituál opakujte každý měsíc. Začněte od cílů, které vám připadají jednodušší až k těm náročnějším.

 

zdroj
foto: http://pixabay.com/en/phases-of-the-moon-moon-diagram-150852/


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup