Jak poznat, že zákon přitažlivosti pro vás pracuje

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Harmonie autor: Geralt zdroj: Pixabay.comPřestože naplno rozumíte zákonu přitažlivosti, v praxi můžete zjistit, že snům trvá nějakou dobu, než se naplno projeví. Zatímco čekáte, až se naplní nová realtia, je dobrým nápadem hledat znamení, která nám Vesmír zasílá, když je náš sen na cestě.

Malé ujištění nám může pomoci udržet si pozitivní náhled, což je nesmírně důležité! Vesmír mnohdy zasílá drobné náznaky, že se věci vyvíjí vpřed správným směrem. Podívejme se na sedm znamení, které jsou projevem správného vývoje vašich přání!

1. Pocity zimnice a husí kůže (nesouvisející s nemocí)
Všimli jste si, že když posloucháte píseň, se kterou jste silně spojení, začnete najednou cítit příjemné mrazení a naskakuje vám husí kůže? Silně pozitivní emoce vám mohou přinést právě tyto pocity. Jsou jasným ukazatelem, že jste spojení se svým vyšším já a vysíláte správné vibrace, které pomohou vašim snům realizovat se.

2. Dopravou jezdíte bez čekání na světlech i za pomaými řidiči
Pokud se vám daří cestovat a vyhýbat se brždění semafory či zácpou, značí to, že „jdete s proudem“. To je vždy dobrý ukazatel, že zákon přitažlivosti pracuje a že přitahujete to, co chcete. Spolupracujte s Vesmírem a Vesmír začne spolupracovat s vámi.

3. Opakující se kombinace čísel
Stává se vám, že v průběhu dnů vídáte opakující se kombinace čísel? Podíváte se na hodiny často ve stejný čas? Mezi obvyklá čísla, která lidé vídají, patří 000, 1111, 333 či 444. Symbolicky všechny tyto číselné vzory představují vysokou vibraci. Objevovat se mohou též v cenících či telefonních číslech.

4. Oblíbené písničky
Když vysíláte emoce vysokých vibrací, Vesmír vám přináší písničky, které odráží tento váš vnitřní stav. Proto v rádiích, obchodech či na internetu můžete často narazit na svoje oblíbené písničky. Neváhejte ocenit, že je Vesmír tak pozorný!

5. Pozitivní formace mraků
Pokud se podíváte na oblohu a spatříte mraky ve tvaru srdíček, úsměvů, kytiček či andělů, jedná se o symbolické znamení, že jste na správné cestě. Možných pozitivních tvarů je nespočet a ke každému mohou promluvit jiné symboly, které vás ujistí, že jdete správným směrem. Je třeba být všímavý.

6. Silná intuice
Pokud je vaše intuice silná, značí to, že jste napojení na své vyšší já a že přijímáte podporu od Vesmíru. Jste mnohem vnímavější na jemnou energii. Typickým příkladem je, že na někoho myslíte a on vám hned v danou chvíli zavolá. Vaše psychické síly se rozvíjejí.

7. Komplimenty od druhých
Pokud vysíláte do světa pozitivní energii a lásku, láska se k vám navrací. Pokud jdou věci správným směrem, budete od druhých získávat pozitivní pozornost, stejně tak obejmutí.

 

zdroj
foto: http://pixabay.com/en/silhouette-woman-meditation-165527/


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup