Důkaz německých vědců: život po životě existuje!

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Astrální tělo autor: Geralt zdroj: Pixabay.comTým psychologů a lékařů berlínské univerzity vydal oznámení, že se mu podařilo prokázat za pomoci klinických testů existenci nějakého života po smrti.

Závěry jsou založené na studii, která využívala nový typ kontrolované formy zážitků blízko smrti, při kterých byli pacienti po dobu 20 minut klinicky mrtví, než byli navráceni zpět k životu. Studie tento proces, který vzbuzuje určité kontroverze, vyzkoušela v posledních čtyřech letech na 944 dobrovolnících.

Dobrovolníkům byla aplikována komplexní směs léků zahrnující adrenalin i dimethyltryptamin. Tato směs pomohla dosáhnout toho, že fyzické tělo přežilo stav klinické smrti. Tělo dobrovolníků bylo uvedeno do dočasného komatického stavu pomocí směsi léků, která pak byla odfiltrována z krve během dalších 18ti minut, kdy probíhala resuscitace.

Je to poprvé, co bylo možné během experimentu zrealizovat takto dlouhou zkušenost. Umožnil to nový přístroj AutoPulse na kardiopulmonární resuscitaci, který je užíván již pár let ke znovuoživení lidí, kteří byli mrtví po 40 – 60 minut.

Tým vědců monitoroval průběh experimentu a následně zaznamenal výpovědi dobrovolníků. Přestože se ve výpovědích objevovaly drobné odchylky, vzpomínky na období klinické smrti byly velmi podobné. Většina vzpomínek hovoří o prožitku oddělení od fyzického těla, vznášení se, pocit vnitřního klidu, bezpečí a přítomnost všeobjímajícího světla.

Vědci si uvědomují, že jejich závěry mohou být brány jako revoluční či šokující. Experiment prokázal, že prožitky v klinické smrti jsou stejné nezávisle na náboženství a kulturním původu. Mezi dobrovolníky byly zastoupeny různé podoby křesťanských církví, muslimové, židé, hinduisté i ateisté. Výsledky naznačují, že život po životě existuje a platí pro každého.

zdroj


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup