Detoxikujte svoje tělo každý den

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Zdravá strava autor: abimansoor zdroj: Pixabay.comToxické látky jsou všude kolem nás. Najdeme je v jídle, pití i ve vzduchu. Náš organismus je pod permanentním náporem chemikálií, se kterými by se v přírodě nikdy nesetkal. Proto nestačí jednou za čas provést detoxikaci. Je důležité snažit se podporovat očistné procesy v organismu permanentně. Zařaďte tedy následující doporučení do svého života a pomožte svému tělu pročistit se.

Zůstaňte zavodnění
Pijte minimálně 2 litry tekutin čisté a nepříliš vychlazené vody každý den. To je nejlepší přirozený způsob, jak ulevit svému organismu od škodlivin. Nejlepší řešení bývají nejsnazší a obvykle ani nic nestojí.

Zdravé jídlo
Pokud to jen bude trochu možné, kupujte si organické potraviny bez pesticidů. Taktéž se vyhněte stravě, která obsahuje antibiotika a hormony.

Meditace
Najděte si během dne čas na klid a relaxaci. Pročistěte svoji mysl a pomůžete tak tělu lépe zvládat stresové situae.

Pohyb
Pravidelné cvičení je důležitým krokem k udržení síly a zdraví. Stačí mírné a nenáročné cvičení jako jóga či chůze. Někteří mohou preferovat pohyb, při kterém si zvednou tlak, jako běh či tancování. Důležité je zvolit si typ pohybu, kterému se budeme schopní věnovat soustavně.

Přidejte trochu tepla
Prohřejte svoje tělo v sauně klasické či parní. Pocení je totiž skvělým způsobem, jak vyloučit toxiny z těla.

Detoxikační rostliny
Vyvážená strava bohatá na ovoce a zeleninu je důležitá, ale pro detoxikaci je vhodné zajít ještě dále. Vyzkoušejte očistné přípravky ajurvédy či vhodnou bylinnou směs.

Ne zpracovaným potravinám, kofeinu a alkoholu
Vyhněte se pokud možno těmto jídlům a nápojům. Omezte taktéž bílou mouku a cukr. Zvýšíte tak detoxikační schopnosti svého organismu.

Dost se zlozvyky
Jste kuřák? Noční krysa? Neustále nedostatečně vyspalý? Nezdravé vzorce v našem životě jsou ty nejvíce nebezpečné. Proto je třeba najít způsob, jak je zcela vynechat či minimalizovat.

Funkční zažívání
Zdravé zažívání je klíčové pro vylučování škodlivých látek z těla. Pokud máte potíže s vyprazdňováním či jinak rozladěné zažívání a změna životního stylu nepomáhá, vyhledejte pomoc odborníků.

zdroj
https://pixabay.com/en/vegetable-fruit-healthy-lifestyle-755723/


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup