Detoxikace po očkování: zbavte své tělo těžkých kovů a dalších toxinů ve vakcínách

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Očkování autor: dfuhlert zdroj: pixabayPokud jste se rozhodli nechat očkovat (nebo jste neměli na výběr), je na čase detoxikovat organismus. Vakcíny totiž obsahují těžké kovy a další látky, které nepříjemně zatěžují tělo.

Bez ohledu na to, jaký je váš pohled na očkování, každá racionálně uvažující osoba nemůže popřít, že složky užívané ve vakcíně jsou škodlivé. Vlastně téměř každá složka každé očkovací látky je pro organismus toxická. Vakcína je přitom vpravena do těla injekcí, takže se všechny její složky dostávají přímo do krevního oběhu.

Mezi pomocné látky a konzervanty ve vakcínách patří: sacharóza, fruktóza, dextróza, rtuť, draselný fosfát, hliník, hydrogenuhličitan sodný, glutamát sodný, hydroxid hlinitý, benzethoniumchlorid, laktóza, síran draselný, pepton, formaldehyd, síran amonný, fosforečnan hlinitý, ethanol či extrakty ze zvířat. Není divu, že mnoho látek nedokáže opustit tělo bez pomoci. Jak jej tedy účinně detoxikovat?

Správné potraviny

Existuje několik dobrých doplňků, které pomáhají navázat na sebe škodlivé látky, ale účinně pomoci mohou i vhodné potraviny. Spolu se zdravou stravou jsou nejlepšími ingrediencemi pro odstranění těžkých kovů – chlorella, koriandr, citrusová kůra, spirulina a česnek. Do jídelníčku byste měli zařadit dostatek čerstvé zeleniny. Dopřejte si každý den saláty s co nejvíce druhů zeleniny, spolu s koriandrem, avokádem a česnekem. Vyhněte se cukru a zpracovaným potravinám.

Podpora imunity

Ve vakcínách jsou přítomny cukry, které potlačují imunitní systém. Cukry jsou též výživou pro plísně a bakterie. Putují tělem a pomáhají krmit infekce. Vhodnou podporu imunity zajistí následující doplňky: olej z oregana, echinacea, koptis čínský a vodilka kanadská. Při kombinování těchto doplňků dosáhnete efektivního čištění krve, odstranění toxinů, zabráníte infekcím a pomůžete napravit poškozený imunitní systém. Kromě toho se doporučuje užívat několik týdnů po očkování vitamín B komplex.

Tekutiny a cvičení

Pijte dostatek tekutin. Velmi pomocné jsou limonády vytvořené z brusinek a stévie. Taktéž si dopřejte dostatek pohybu. Tělu prospěje i koupel střídající teplou a studenou vodu.

Recept na brusinkovu limonádu:
– 1 šálek brusinkové šťávy (ne koncentrát), 3 čerstvé citrony, tekutá stevie, kajenský pepř
Naplňte skleněnou nádobu z 85 % přefiltrovanou vodou, vymačkejte do ní citróny a přidejte brusinkovu šťávu. Dle chuti přidejte koncentrát ze stévie a doplňte trochou kajenského pepře (opět dle chuti, ale čím více, tím lépe).

zdroj


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup