Citron a jedlá soda – kombinace s ozdravnými účinky

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Citrón zdroj: Pixabay.comV době, kdy počet případů vzniku rakoviny neustále roste, je potřeba sáhnout po alternativních způsobech medicíny velice výrazná. Výzkumu protilátek se věnuje spousta organizací a jednou z nich je University of Arizona Cancer Center, která má v plánu zkoumat efekty hydrogenuhličitanu sodného (jedlé sody) na pacienty s rakovinou prsu. Pro vykonání studie dostala dotaci ve výši 2 milionů dolarů od National Institutes of Health (NIH).

Nejprve si ale musíme uvědomit, že na léky proti rakovině reaguje každý pacient jinak. Tradiční metody mohou být pro léčbu některých typů rakoviny vhodné, pro jiné ale mohou být naopak přítěží. To stejné lze aplikovat na přírodní léčbu. Účinnost léků se také odvíjí podle typu a stádia rakoviny. Dále je potřeba zohlednit, zda má pacient přístup k organickým potravinám a čisté vodě. A v neposlední řadě záleží na samotném přístupu člověka. Věří tomu, že svou nemoc dokáže překonat? Všechny tyto faktory hrají velkou roli, a to nejen při léčbě rakoviny, ale i jakékoli jiné nemoci.

Jedlá soda se už v několika studiích ukázala jako efektivní v likvidaci karcinogenních látek v těle, stejně tak jako v zabraňování dalšího růstu tumorů. Díky těmto výsledkům nabývají investice do dalšího výzkumu mnohem většího významu.

Vedle sody je nutno zmínit citron, který díky svému vysokému obsahu limonoidů – fytochemikálií, které nalezneme v nejrůznějším ovoci citrusovitého typu – také disponuje antikarcinogenními látkami. Dále dokáží mikroorganismy, které v našem těle nemají co dělat – bakterie, viry, houby a paraziti.

Citrony jsou také užitečné při detoxikaci těla. Jsou bohaté na vitamin C a napomáhají lidskému tělu neutralizovat volné radikály. Limonen, další podstatná látka v citronu, stimuluje funkci lymfatického systému, který v ničení karcinogenů hraje velkou roli.

Obecně je citron používán k vyrovnávání hladiny pH. Je totiž vnímán jako jeden z nejbezpečnějších způsobů, jak do těla zavést zásadité substance, které ničí rakovinné buňky, aniž by poškodily ty zdravé. Klasická léčba chemoterapií bohužel ničí všechny.

Kombinace jedlé sody a citronu je tedy naprosto ideální, jak k likvidaci karcinogenů, tak k celkovému vyčištění organismu, a to i když zrovna nejste nemocní.

Pokud přemýšlíte o skleničce tohoto léčivého elixíru, rozmíchejte polovinu čajové lžičky jedlé sody ve 250 ml vody s citronem.

Zdroj


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup