7 tipů, jak probudit skryté psychické síly

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Myšlenka autor: PublicDomainPictures zdroj: Pixabay.comČekali jste, že zazvoní váš telefon a skutečně se tak stalo? Nebo jste někdy uhodli, co někdo řekne předtím, než to nahlas vyslovil? Měli jste sen, který se splnil? Někteří lidé mají svoje psychické síly rozvinuté, ale intuicí jsme do určité míry vybavení všichni. Následováním jednotlivých tipů můžete svoje psychické schopnosti výrazně vylepšit.

Meditujte

I když existuje po celém světě mnoho meditačních cvičení, jejich podstatě je jistá, tedy v první fázi uklidnit svoji mysl a poznat, že nejsme svým myšlenkami. Pokud se dosáhne jasného rozdílu mezi tím co považujeme za „já“ a myšlenkami, můžeme pozorovat skutečnou povahu myšlenek a jejich původ v tom, co nazýváme „pole“. Pole myšlenek je k dispozici podobně jako signál wifi v místnosti a někteří lidé jsou pro toto pole více vodiví a jiní méně. Myšlenky jsou vnímány předevšim jako forma energie, kterou někteří lidé přijímají čistě a jiní zkresleně. Čím více se nacházíme ve své egu, tím méně čistý kanál je. A to proto, že energie, kterou čerpáme, je „personalizovaná“ naší osobností.

Nejlepší jasnovidci jsou schopní zastavit mluvu mysli a umožní tak, aby přijímali informace od andělů, duchovních průvodců, zesnulých blízkých, apod. Pokud chcete rozvíjet svoji intuici, meditace je klíčem k uklidnění tlachání mysli.

Věřte intuici

Existuje jasný rozdíl mezi následováním hlasu intuice a mezi tím, když „jdeme s proudem“. Ve chvíli, kdy duch pozná správnou cestu, vzniká instinktivní magnetismus a prostě „víme“. Nicméně spousta lidí jde s davem a ignoruje svůj individuální instinkt. Začněte naslouchat svému vnitřnímu zdroji a učte se jí důvěřovat. Postupně si navyknete tento zdroj lépe využívat.

Buďte kreativní

Tvůrčí jiskra v nás je velice důležitou součástí schopnosti získávat informace z „pole“. Čím více budete kreativní, tím více budete naladění na informace v poli. Ve vynálezech, umění apod. můžete najít energii, kterou můžete využít pro posílení svých psychických schopností.

Jděte na kurzy

Mnoho vyspělejších jedinců pomáhá ostatním napojit se na zdroj a rozvíjet svoje schopnosti. Někteří dokonce vyučují online a i tak mohou poskytnout dostatek inspirace pro hledající. Podobně jako tomu je při osobních setkáních. Vybírejte takové akce, které s vámi vnitřně rezonují. Opět platí, věřte svojí intuici. Pokud je pro vás daný lektor či kurz vhodný, budete mít dobrý pocit. Vyhněte se těm duchovním učitelům, kteří nabízí pouze svojí vlastní cestu. Dobrý duchovní učitel bude schopen pomoci zorientovat se a lépe pochopit vaše vlastní speciální dary a schopnosti.

Komunikujte se svojí duší

Když se vydáte na cestu odhalení svých jedinečných schopností, nemusíte si být plně vědomí svojí duše a tomu, jak záhadným způsobem funguje, aby vám pomohla. Může to znít šíleně, ale jakmile začnete mluvit sami se sebou, získáte jasný kanál intuice a jemný cit pro energie kolem vás. Někdy je to pocit, který přichází z „pole“ a vy mu ihned porozumíte. Dokonce můžete slyšet jasné zprávy formou slyšitelného hlasu. Zapište si všechny zprávy, které se domníváte, že získáváte, přestože si nejste jistí.

Veďte si snový deník

Sen je rovinou existence, která odráží naše podvědomí. Čím více si budete zapisovat svoje sny, tím jasněji si je budete schopní vybavit. Někteří lidé pak vnímají, jak ve snech vstupují do kontaktu se svým minulým i budoucím já, duchovním průvodci, andělskými bytostmi, apod. Když přejdete na vyšší úroveň pozornosti ve snovém stavu, můžete se pohybovat v kolektivním nevědomí, známém jako astrální rovina. A tehdy dochází k hlubšímu rozvinutí psychických sil.

Pracujte s čakrami

Čakry jsou energetická centra v těle a mohou poskytnout několik různých cest k získání psychických informací. Pro vaše fyzické i psychické zdraví je důležité udržet si energetický systém čistý a zdravý. O práci s čakrami existuje mnoho dostupných informací na internetu i v knihách.

 

zdroj
foto: http://pixabay.com/en/human-brain-think-20424


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup