3 hlavní signály, že procházíte spirituálním probuzením

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Štěstí autor: PublicDomainPictures zdroj: Pixabay.comNa cestě duchovního probouzení se mnoho věcí v životě začíná měnit. Můžeme se bavit o velkém škále projevů duchovního probuzení. Zejména však na samotném počátku se setkáte pouze s některými signály probouzení. Tyto signály jsou sice menší počtem, ale o to jsou intenzivnější.

Následující 3 znaky jsou natolik univerzální, že platí pro většinu lidí. Jsou všechny důsledkem našeho vývoje.

1. Přestáváte se tolik bát

Život nabývá více světla a strach začíná ustupovat. Již se nemusíte starat o to, co si o vás myslí ostatní lidé. Přestávají vás zatěžovat starosti a stres z věcí, jako je sociální postavení, popularita či schválení druhými. Začínáte mít totiž vztah s vesmírem a začínáte mu věři. Není zde prostor pro strach.

Dokonce i strach ze smrti začne ustupovat, jakmile se napojíte na svoji nadčasovou část. Máte intuitivní moudrost, která vám pomáhá proměnit život tak, jak potřebujete. Není důvod pro strach z budoucnosti a naučíte se přijímat, co život přináší.

2. Mění se vaše zájmy a touhy

Když se začnete probouzet, máte větší zájem o poznání, moudrost a zkušenosti. Staré způsoby trávení volného času vám připadají ztrátou času. Diskotéky, hraní počítačových her, klábosení s přáteli se vám začínají zdát zbytečné. Uvědomujete si totiž nekonečný potenciál, který se ve vás ukrývá.

Když duše uvnitř vás ožívá, mění se i váš životní styl. Jídelníček, vztahy a koníčky prochází dramatickou transformací. Je běžné, že se probouzející lidé distancují od starých přátel. Místo starých aktivit nyní rádi trávíte čas v přírodě, čtením, procházkami, meditací, cvičením či jinou kreativní prací.

3. Vnímáte synchronicity ve vašem životě

Začnete vidět více „náhod“ ve svém životě. Tyto náhody mají hluboký význam a pravděpodobnost je tak malá, že je jako náhody nelze označit. To naznačuje, že jste na správné cestě! Když jsou vaše energie, myšlenky a emoce v souladu s tokem vesmíru, začne pracovat ve váš prospěch.

zdroj


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup