Pozitivní zprávy, které povznesou duši a obohatí váš život!

Znalost karmických souvislostí zlepšuje život

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Kniha Karma obalkaKaždý člověk může prožívat různá období, ve kterých se veze na vlně radosti a pozitivní nálady, a jindy se složitě potýká s různými zkouškami a komplikacemi. Právě toto střídání etap vzbuzuje otázky, na jakém základě jsou naše životy založeny a proč tomu tak vůbec je. Od toho již není daleko k elementárnímu tématu, jakým je samotný smysl života.

Osud a karma

Klíčem k pochopení výše zmíněných dotazů je poznání a pochopení karmy, vesmírného zákona, kterému nikdo neunikne. Dalším častým tématem diskusí je, do jaké míry jsme loutkami v rukách tzv. osudu a do jaké míry máme vlastní svobodnou vůli. O osudovosti panuje mnoho fám, které můžou být pro některé jedince osvobozením od odpovědnosti za vlastní život. Proto i v tomto směru je dobré mít jasno.

Tématu karmy a osudu, jakož i duchovního rozvoje se věnuje známý astrolog a léčitel Pavel Hanzal ve své knize Karmické souvislosti. Kniha Karmické souvislosti přináší ojedinělé vysvětlení karmických zákonitostí a také praktické rady a odpovědi na různé otázky. Malou ukázku z knihy o karmě najdete dále v textu, přičemž pokud vás toto téma zajímá, tak si knihu Karmické souvislosti můžete zakoupit zde nebo u všech dobrých knihkupců.

Ukázka z knihy Karmické souvislosti

Partnerský vztah je jednou z největších zkoušek mezilidských vztahů. Partner je člověk, který se k nám dostane zcela nejblíž a vidí nás nejenom v době úspěchu, ale také v období, kdy se nám nemusí tolik dařit. Dříve nebo později mu ukážeme naši skutečnou tvář, charakter a přístup k životu. Málokomu se bude dlouhodobě dařit skrývat své pravé životní hodnoty a duševní vyspělost. Proto je oblast těchto vztahů většinou tím nejnáročnějším, co můžeme v tomto směru prožít. Právě proto si musíme uvědomit, že současně se díky nim můžeme na naší duchovní cestě hodně posunout vpřed a výrazným způsobem si odžít a vypořádat se s částí naší karmy. Každý vztah nás může obohatit a přinést pochopení mnoha věcí a zákonitostí.

Prvním problémem, se kterým se můžeme setkat, je elementární představa o tom, jak to s partnerem a vztahem vlastně je. Mnoho lidí, kteří do těchto vztahů vstupují, má silnou iluzi toho, že nám partner patří na celý život. Tento pohled je bohužel velmi zkreslený a ačkoliv se to může zdát kruté, tak dnešní vztahy málokdy vydrží desítky let.

Pokračování textu najdete v knize Karmické souvislosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
© Radostné zprávy ;-)
Více:
Čištění zubů autor: Bill Branson zdroj: Wikimedia commons
Zkuste toto, až si příště budete čistit zuby

Vybavíte si, jaký pocit jste naposledy měli při čištění zubů? Věnovali jste pozornost tomu, co se děje? Čištění zubů je...

Zavřít