Zatočte s nedostatkem energie

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Lev autor: Kapa65 zdroj: Pixabay.comPříchod jara mnohé nabyl novou energií, někteří ovšem mohou pociťovat spíše únavu. Po zimním období se cítí utahaní a nemohou pořádně nahodit svůj „motor“.

Pokud se cítíte delší dobu bez energie, je nejvyšší čas jednat. Zatímco polehávání pouze prohlubuje únavu, akce dokáže váž život nakopnout. Takže přestože některá doporučení mohou být tím posledním, co byste nyní chtěli dělat, je to právě to, co vám pomůže. Začněte od bodů, která jsou pro vás v danou chvíli nejpřijatelnější a pokračujte postupně celým seznamem. Tak můžete postupně nabýt svoje zásobníky energie a posunout se dále.

Jděte na sluníčko a čerstvý vzduch. Slunce a čerstvý vzduch jsou přírodními stimulanty. Snažte se být venku alespoň minimálně 20 minut, ale delší čas bude jedině prospěšnější.

Poslouchejte rychlou a pozitivní hudbu. Ať už doma, po cestě ve sluchátkách či v autě, pusťte si energickou hudbu. Přestože se vám zrovna nemusí chtít takovou hudbu vůbec poslouchat, rychlá hudba přirozeně rozproudí vaši krev.

Dopřejte si trochu lehkého cvičení. Ať už to bude procházka či protažení, cvičení je naprosto zásadní. Troška pohybu dokáže velice dynamizovat život a povzbudit tělo i mysl.

Dbejte více na svůj vzhled. Naše vzezření jde rychle z kopce, když máme nedostatek energie. Proto si dejte trochu záležet na tom, abyste vypadali dobře. Zajděte si ke kadeřníkovi či se prostě před odchodem upravte. Bude se vám odcházet z domova snadněji, když budete vypadat lépe.

Ukliďte. Vyčistěte svoje okolí. Nemusíte podnikat rovnou velký jarní úklid, ale nepořádek ve vašem okolí blokuje energii. Budete se cítit lépe, když váš domov bude čistší.

Vyřiďte rychlé pochůzky. Běžte do banky či se vypořádejte s jinou povinností, která vám delší dobu leží na odkládaném seznamu úkolů.

Snězte něco zdravého. Čerstvá bio strava je nutričně a energicky bohatá. Vhodné jsou borůvky, špenát, černé fazole či červené papričky. Narozdíl od čipsů či sladkostí dodá zdravá strava energii vašemu tělu. A jako redakce doporučujeme mimo jiné i mojeMana.cz, která dodává energii.

zdroj
foto: http://pixabay.com/en/lion-pride-beautiful-foot-tooth-685134/


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup