Radostné zprávy

Pozitivní zprávy, které povznesou duši a obohatí váš život!

Výsledky pitného režimu vás překvapí

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Voda autor: PublicDomainPictures zdroj: Pixabay.comSarah Smith je 42letá Britka, která trpěla neustálými bolestmi hlavy a zažívacími potížemi. Po doporučení svého lékaře se rozhodla učinit experiment, kdy pila každý den 3 litry čisté vody v období 28 dnů. Výsledky překvapí i vás.

Na začátku experimentu měla tmavé kruhy kolem očí, vypadala vyčerpaně, měla hluboké vrásky a červené skvrny na kůži. Vypadala o 10 let starší, než kolik jí ve skutečnosti je.

Dokonce i její rty byly pomačkané, což je klasickou známkou špatné hydratace. Každý proces v těle závisí na vodě. Ta odvádí toxiny z životně důležitých orgánů, přináší nové živiny do buněk, odstraňuje odpad.

Nedostatečný příjem vody oslabuje organismus a zvýšení příjmu tekutin se brzy projeví. Sarah se cítila mnohem lépe již po prvním týdnu. Po druhém týdnu si všimla, že jsou pryč bolesti hlavy a že i trávení funguje lépe.

Po 4 týdne její tvář vypadala zcela jinak, jako by byla úplně jinou ženou. Tmavé kruhy pod očima byly kompletně pryč. Kůže se stala hladkou a lesklou stejně jako v mládí. Ta proměna byla ohromující.

Cítila se zdravá a plná energie, dokonce shodila několik přebytečných kil. Změna v pitném režimu přitom bylo to jediné, co změnila, zbytek v jejím životě zůstal stejný. Podívejte se na dokumentující fotografie, které ukazují, jak velkou proměnu dokáže dostatek vody.

O důležitosti pitného režimu se stále mluví málo a příklad Sarah může být dobrou motivací pro každého. Více vody může vyléčit nejeden zdravotní problém.

 

foto: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Water_drop_001.jpg

© Radostné zprávy ;-)
Více:
Marihuana má zelenou autor: Pablo Flores zdroj: Wikimedia commons
Marihuana ničí rakovinné buňky, přiznává americký Národní institut pro výzkum rakoviny

Legalizace marihuany možná nastane dříve, než jsme si mysleli. Na stránkách amerického Národního institutu pro výzkum rakoviny (NCI) se objevily...

Zavřít