Unikátní učebnice astrologie byla pokřtěna

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Křest knihy Astrologie pro samoukyHerečka a politička Táňa Fischerová, ekoložka Jana Vitnerová a astrolog Pavel Hanzal pokřtili novou knihu Astrologie pro samouky od Víta Kuntoše. Lepší začátek si kniha vybrat nemohla!

Přestože dle astrologa Víta Kuntoše nebyl termín křtu podle jeho představ, neboť předem vybraný a vypočítaný termín se z organizačních důvodů realizovat nemohl, atmosféra byla výborná. Všichni kmotři povídali zajímavé informace a zasvětili návštěvníky do jejich vztahu s ezoterikou.

Táňa Fischerová prozradila, že má astroložku mezi přáteli, ale více než o svůj horoskop se Křest knihy Astrologie pro samoukynyní zajímá o trendy ve společnosti. Jana Vitnerová jako ekoložka využila rady Víta Kuntoše a sama si tak vyzkoušela, že astrologie funguje. Pavel hanzal je sám astrolog, a tak vzpomínal na svoje seznámení s Vítem a na knížky, kterých je sám autorem.

Astrologie pro samouky tak vstoupila do světa důstojně na vlně přátelské uvolněné nálady. Jako redakce přejeme, aby tato energie přešla i ke všem čtenářům této úžasné učebnice výkladu osobního horoskopu.

Křest knihy Astrologie pro samoukyAstrologie pro samouky narozdíl od běžných knih o astrologii přináší inovativní přístup k výuce astrologie. Systematicky, jednoduše a přehledně vede čtenáře k vytvoření vlastního astrologického uvažování. Každý se tak může naučit číst v horoskopech a využít úžasné možnosti astrologie pro sebe a své okolí.

Knihu můžete zakoupit ve všech dobrých knihkupectvích či za zvýhodněných podmínek přímo na internetových stránkách autora knihy.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup