Odkyselení s živou stravou, jógou a meditací

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 07/05/2015 - 10/05/2015
19:00 - 14:00

Místo konání
Christianův dvůr

Kategorie


Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Prodloužený víkend Odkyselení organismu (pomocí raw food, cvičení, dýchání a meditace) s lektory Wlastou Hlinkovou a Vítězslavem Králem  

Chcete se cítit zdravější, vitálnější, výkonnější, vyrovnanější? Chcete udělat něco pro svou tělesnou i duševní harmonii, získat inspiraci a energii, okysličit a pročistit svůj organismus?

Strávíte 3 dny v krásné přírodě národního parku Českosaské Švýcarsko, naučíte se připravovat si raw food přesně sobě na míru, sbírat a používat divoké rostliny. Řekneme si o detoxikačních metodách a některé jednoduché si i vyzkoušíme. Budeme cvičit jógu a pranajámu, povíme si o důležitosti správného dýchání, vyladíme se na přírodu a vnitřní mír, vyzkoušíme si meditaci se stromy.

Seminář je postaven na individuálním přístupu ke každému účastníku. Maximální počet účastníků je omezen na 16 osob. Vyzkoušíte si 3 dny na 100% syrové rostlinné stravě. Budete si moci ihned změřit účinek prováděných praktik na odkyselení organismu. Seminář je určen pro účastníky všech věkových kategorií, bez ohledu na fyzickou zdatnost.

Kořenová příčina většiny, ať už lehkých, nebo i velmi závažných zdravotních potíží spočívá v narušení acidobazické rovnováhy organismu, důsledku to nepřirozené stravy a způsobu života. Na semináři získáte pod vedením zkušených lektorů účinné a každému dostupné nástroje pro nastolení a udržení acidobazické rovnováhy v každodenním běžném životě.

Cena kurzu celkem: 3.460 Kč ubytování ve společné místnosti, 3.810 Kč ubytování na pokoji
Členové Klubu Akademie soběstačnosti mají slevu 100 Kč
Pro rezervaci místa je nutné zaplatit zálohu 1.000 Kč nejpozději do 20. dubna 2015

Další informace a přihlášky na www.akademiesobestacnosti.cz


Jak bude reklama vypadat?

Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč

Zobrazit formulář pro nákup