Čajomír fest 2015

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 23/08/2015
Celý den

Místo konání
Vyšehrad

Kategorie


Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

7. ročník mezinárodního festivalu čajového umění a kultury z celého světa. Ve spolupráci s Vyšehradem národní kulturní památkou.

Kde? Staré purkrabství, Vyšehrad.

– Čajomír jako festival setkávání. Fanoušci čehokoliv, tak i čaje se rádi setkávají a předávají si informace o tom co je baví a co mají rádi. Někdo čaj považuje za svůj životní styl a rád se podělí o poznatky z tohoto světa.

– Čajomír jako gastro festival. Představujeme návštěvníkům čaj nejen jako nápoj v desítkách či stovkách variant, ale I jako surovina pro vaření slaných či sladkých jídel a dezertů. Součástí programu jsou stánky s moderní zdravou gastronomií /raw trendy, vegan či vegetarian/ čajovou zmrzlinou, zákusky, slanými pokrmy, čajovým pivem atd. Mnohé produkty si necháváme vyrábět speciálně na tyto příležitosti.

– Čajomír jako festival kultur z celého světa. Na festivalovém podiu se zaměřujeme na tradiční prezenatace příprav čaje z Anglie, Číně, Tibetu, Japonska, Korei, Vietnamu, Mongolska, Maroka, Turecka a z mnoha dalších blízkých či orientálních krajin.

– Čajomír jako festival aktivit a her. Součástí programu je bohatá workshopová zóna, kde si malý I velcí můžou celý den hrát. Čekají je dílny malování, deskových her, zpívání, tančení, meditování, chození po laně, cvičení bojových a relaxačních umění atd…


Jak bude reklama vypadat?

Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč

Zobrazit formulář pro nákup