Testujeme MANU 3: složení Many a další zkušenosti

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Moje Mana autor: radostnezpravy.czPolovina měsíce s Manou je za mnou. Mana vstoupila do mého života jako velká neznámá. Za více než dva týdny denního konzumování této potraviny z prášku mohu říct, že jsem se s Manou bez problémů sžil a stále si ji užívám.

Co Mana obsahuje

Ve svém okolí jsem zjistil, že jsou mnozí lidé skeptičtí ohledně kvality složení stravy z prášku. A není se co divit. Pulty obchodů přetékají produkty, které na první pohled připomínají jídlo, ale na pohled druhý jsou chemickým koktejlem. Mana na první pohled připomíná chemický koktejl, ale přitom je to jídlo, což může mnohé znejistit 🙂

Jak Mana vůbec vznikla? Určení složení Many předcházelo studium odborné literatury týkající se jídla a výživy, stejně tak pomoc odborníků z oblasti biochemie a chemie. Nejprve se našly všechny výživové látky, které lidské tělo potřebuje a jejich správný poměr. Tyto látky se pak staly základem složení Many.

Mana však není pozoruhodná nejenom vyváženým složením, ale i vyloučením nežádoucích či škodlivých látek. Proto v Maně nenajdeme balastní, toxické látky ani gmo. Málokterá jiná potravina o sobě může říct, že je kvalita složení tak pečlivě sledována. Kvalita složení Many je totiž jeden ze základních kamenů celého projektu.

Prášek je čistě rostlinného původu a mimo jiné obsahuje sóju, kukuřici či oves. Připravená Mana se skládá z 50 % sacharidy, 30 % tuk, 20 % bílkoviny. V Maně najdeme vitamíny od A po K a minerály – vápník, fosfor, hořčík, draslík, sodík a další. Nechybí ani potřebná vláknina nebo antioxidanty.

Díky tomu se domnívám, že Mana je v rámci možností velice zdravá potravina, které se není třeba obávat. Nic nenahradí syrové ovoce a zeleinu, ale nenapadá mě jakákoliv jiná zpracovaná potravina, kterou bych mohl takto s čistým svědomím doporučit.

Co říká na Manu mé tělo

Výše uvedené příznivé dojmy z Many potvrzuje i můj organizmus. V první řadě pociťuji více energie a celkově jsem v průběhu dne aktivnější. Hned po ránu mě Mana příjemně nastartuje, což moje obligátní sladké pečivo nedokázalo.

I moje zažívání stále hlásí, že mu Mana svědčí a vypadá, že funguje o něco lépe než před Manou.

Mana mi opravdu stále chutná a to i přesto, že si rád jídlo uživám. Nyní si dávám jedno jídlo denně standardní, a tak ani nemám pocit, že bych se nějak omezoval. Vše šlape přirozeně bez jakýchkoliv zádrhelů a cítím se s Manou dobře.

Příště se setkáme již na konci testování. Udělám převážení a zkusím celkově Manu vyhodnotit. Přestože jsem s Manou zatím spokojený, nehodí se pro každého. Ale každý by měl o této úžasné věci vědět 🙂

Vít Kuntoš
www.astrolog-terapeut.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup