Tantrický sex pro začátečníky

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Spánek autor: niekverlaan zdroj: Pixabay.comTantrický sex je možností, jak prohloubit sexuální život. Cílem je směřovat veškerou sexuální energii, která by se za normálních okolností uvolnila během orgasmu, zpět do těla. Tím lze získat mnoho energie a silný prožitek.

Na rychlý sex tedy zapomeňte. Místo toho se pokusíte prodloužit akt a zvýšit sexuální energii a intimitu mezi svým partnerem. Pokud se budete soustředit pouze na velké finále, připravíte se o úžasnou škálu pocitů. Sexuální energie je navíc jednou z nejsilnějších energií pro podporu zdraví. Při intimním spojení se snižují stresové hormony a uvolňuje se serotonin.

I bez vyčerpávajícího vzdělání, lze využít základní tantrické principy v praxi a prohloubit jimi pouto se svým partnerem.

Vytvoření intimního prostoru

Mělo by se jednat o pohodlnou oblast, kde je hravá a uvolněná atmosféra. Vyčistěte místnost od jakéhokoliv nepořádku a všeho, co by mohlo narušovat atmosféru. Následně prostor ozdobte květinami, svíčkami a útulnými textiliemi. Pro sexualitu je důležitá i vůně, a tak využijte přírodní oleje jako je jasmín, ylang-ylang či růže. Ujistěte se, že je postel pohodlná, vybavte ji několika polštáři i ozdobte jemnými lístky. Nakonec vyberte vhodnou příjemnou hudbu, kterou máte oba rádi.

Dýchejte navzájem svůj dech

Harmonizace dechu je jedním z nejjednodušších způsobů, jak se synchronizovat se svým partnerem. Sedněte si na svého partnera rozkročmo čelem k jeho tváři (tantrická pozice yab-yom) a nadechujte se, zatímco partner vydechuje a naopak. Jakmile váš partner vydechne, budete nadechovat jeho dech dovnitř do celého těla. Při výdechu si představujte, že je dech plný energie. Tímto způsobem s partnerem sdílíte sami sebe.

Otevřené oči

Milování s otevřenýma očima je jedním ze základů hlubokého spojení lidské intimity. Je to překvapivě těžší, než byste mohli očekávat. Nemusí být snadné být viděn a vidět dokonce i s lidmi, které milujeme. Proto tento bod neberte jako pevné pravidlo, ale jako úmysl. Být skutečným svědkem aktu lásky je hluboce transformativní.

Pomalé tempo

Pro tantru je důležitá pomalá a klidná předehra. Ta pomáhá mužům ovládnout svoji životnost a u žen vzbudit vzrušení. Čím déle vydržíte v pomalém tempu, tím více energie vznikne. Soustřeďte se naplno na přítomný okamžik a sami na sebe. Nenechte svoji mysl toulat a řešit nesouvisející témata.

zdroj
foto: http://pixabay.com/en/feet-bed-sleep-in-love-sex-224680/


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup