Pozitivní zprávy, které povznesou duši a obohatí váš život!

Také chcete v 70 letech vypadat na 30?

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Can you guess her age zdroj: Youtube.comJejí matka a babička zemřely na rakovinu prsu v 47 a 36 letech. Nejsou to jediné nemoci v rodině, mnoho členů trpí i cukrovkou. Annette Larkins dokazuje, že pro dosažení zdraví nejsou primární naše geny ale naše vlastní rozhodnutí.

Annette je v perfektním zdravotním stavu a nebere ani aspirin. Již mnoho let nemusela brát žádné léky a řídí se citátem Hippokrata – „nechť jídlo je tvůj lék a lék tvým jídlem„.

Uvnit svého domu a v jeho okolí pěstuje nepřeberné množství ovoce, zeleniny a bylinek. Sbírá dešťovou vodu a vytváří litry šťávy z toho, co jí vyroste. Jednou z jejích specialit je listová zelenina, z nichž pije pravidelně šťávu.

Svým příkladem ukazuje, že vegetariánská syrová strava a odšťavňování poskytují vše pro plné zdraví a nekonečné mládí bez plastických operací. Zatímco její manžel se konzumuje po celých 44 let od změny Annettina jídelníčku standardně, vypadá dnes o mnoho let starší než ona a lidé jsou překvapení, že ta mladá dáma vedle něj vypadá jako dcera a ne manželka. Kdyby mohl vrátit čas zpět, určitě by změnil jídelníček spolu s Annettou.

Pokud alespoň trochu rozumíte anglicky (a i pokud ne :-), můžete se inspirovat obrovskou zásobou energie Annette v tomto videu:

zdroj
foto: youtube.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
© Radostné zprávy ;-)
Více:
Na mateřské dovolené je důležitá každá koruna
Na mateřské dovolené je důležitá každá koruna

Období rodičovské dovolené je na jednu stranu velmi příjemná věc, jelikož můžete každý den sledovat, jak vaše děťátko roste a...

Zavřít