Také chcete v 70 letech vypadat na 30?

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Can you guess her age zdroj: Youtube.comJejí matka a babička zemřely na rakovinu prsu v 47 a 36 letech. Nejsou to jediné nemoci v rodině, mnoho členů trpí i cukrovkou. Annette Larkins dokazuje, že pro dosažení zdraví nejsou primární naše geny ale naše vlastní rozhodnutí.

Annette je v perfektním zdravotním stavu a nebere ani aspirin. Již mnoho let nemusela brát žádné léky a řídí se citátem Hippokrata – „nechť jídlo je tvůj lék a lék tvým jídlem„.

Uvnit svého domu a v jeho okolí pěstuje nepřeberné množství ovoce, zeleniny a bylinek. Sbírá dešťovou vodu a vytváří litry šťávy z toho, co jí vyroste. Jednou z jejích specialit je listová zelenina, z nichž pije pravidelně šťávu.

Svým příkladem ukazuje, že vegetariánská syrová strava a odšťavňování poskytují vše pro plné zdraví a nekonečné mládí bez plastických operací. Zatímco její manžel se konzumuje po celých 44 let od změny Annettina jídelníčku standardně, vypadá dnes o mnoho let starší než ona a lidé jsou překvapení, že ta mladá dáma vedle něj vypadá jako dcera a ne manželka. Kdyby mohl vrátit čas zpět, určitě by změnil jídelníček spolu s Annettou.

Pokud alespoň trochu rozumíte anglicky (a i pokud ne :-), můžete se inspirovat obrovskou zásobou energie Annette v tomto videu:

zdroj
foto: youtube.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup