Pročištěte energii svého domova

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Dům autor: tpsdave zdroj: Pixabay.comNecítíte se úplně ve své kůži? Máte dny blbec? Máte neshody se svými rodinnými příslušníky či spolubydlícími? Na vině může být narušená energie ve vašem obydlí.

Svoji energii projektujeme do svého okolí a to platí i v případě špatné nálady. Negativní energie, která z nás sálá, okolí absorbuje a skladuje. Chcete se cítit posílení a plní energie každý den? Proměňte nízkou vibraci energií ve vašem domově ve vyšší pomocí jednoduchých efektivních technik.

Úklid
Při úklidu si představujte, jak spolu s prachem a špínou čistíte i energii. Vizualizujte si prozářený prostor bílým světlem. Setřete povrchy, přesuňte věci na nové místo a rozpohybujte stagnující energii.

Sůl
Sůj je úžasný energetický čistič. Absorbuje a pročisťuje vše. Posypte sůl v okolí vašeho domu, otřete stěny slanou vodou, či nasypte sůl na koberec hodinu před luxováním. Můžete tak dramaticky proměnit vibrace vašeho domova.

Čerstvý vzduch
Hned po dešti s bouřkou, když je nejčistší vzduch, otevřete všechna okna a vpusťte do svého domova čerstvý vzduch. Při nedostatečném větrání dýcháme stejný vzduch i po několik měsíců.

Rostliny

Živé rostliny rozzáří energii vašeho domova. Jednak pomáhají čistit vzduch (viz Pokojové rostliny, které nejlépe vyčistí váš vzduch) a jednak obnovují energii prostoru. Rostliny snižují i riziko nemoci.

Nábytek
Přeskupte nábytek nejméně každých šest měsíců. Zejména tehdy, pokud máte pocit, že váš život stagnuje na jednom místě.

Šalvěj
Jedná se o nejvýkonnější techniku. Pokud bojujete se špatnými dny, pořiďte si šalvěj. Zapalte ji a proneste celým bytem tak, aby se její kouř a vůně dostaly do všech koutů. Domorodí Američané používali tuto techniku při posvátných obřadech po stovky let a opravdu funguje.

 

zdroj
foto: http://pixabay.com/en/rock-island-illinois-house-home-123406/


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup