Přirozená očista plic od kouření

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Kouření autor: Wendyroseberry zdroj: Wikimedia commonsKaždý ví, že kuřáci mají mnohem vyšší riziko vzniku rakoviny a jiných onemocnění plic. Nekouřit je ovšem mnohdy velice těžké, protože je to návyková látka, které mnozí i přes zdravotní rizika nedokáží říct ne. Pokud patříte mezi ty, kteří nemohou odložit cigaretu, můžete přírodní cestou snížit svoje rizika.

Existuje několik přírodních surovin, které mohou rozšířit dýchací cesty. Sice nás nezbaví všech nečistot, které se hromadí z cigaret, ale mohou zbavit plíce většiny toxinů, což výrazně snižuje riziko nemoci.

Kukuřice
Kukuřice obsahuje beta-kryptoxanthin, což je silný antioxidant, který pomáhá chránit plíce. Mějte na paměti, že většina balené kukuřice bude geneticky modifikovaná, proto se poohlédněte po organické variantě.

Selen
Jedná se o silný antioxidant, který je k dispozici v různých druzích ryb, jako je tuňák, treska či losos. Taktéž je k nalezení v jehněčím mase, vejcích či obilovinách. Dovolujeme si ovšem doporučit maso z jídelničku vyřadit, či alespoň minimalizovat.

Česnek
Česnek má hned několik protirakovinných účinků! Navíc vědecké studie naznačují, že je česnek 100 x silnější, než nejlepší farmaceutická antibiotika na trhu!

Zázvor
Jedná se o velmi užitečný nástroj na pročištění těla od škodlivých látek. Můžete jej popíjet jako čaj, stejně tak ovšem dokáže přidat výbornou chuť vašich jídel.

Pomeranč
Pomeranče jsou úžasným zdrojem vitamínu. A navíc obsahují kryptoxanthin, o kterém bylo zjištěno, že je velice účinný proti rakovině plic.

Kopřiva
Tato bylina obsahuje želez a je užitečná pro jakoukoliv dezinfekci a očistu. Jedná se o skvělou pomoc na boj s infekcí.

Čaj z jehličí borovice
Pro tento čaj si připravte mladé světle zelené jehličí z borovice v čistém koutku přírody. Hrst jehličí opláchněte, a zalijte v hrnku horkou vodou. Nechte 20 minut odstát. Čaj pomáhá nejenom plicím, ale posiluje imunitu a dezinfikuje ústa.

 

zdroj
foto: http://en.wikipedia.org/wiki/File:Holy_Smokes_by_Brian_Whelan.jpg


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup