Radostné zprávy

Pozitivní zprávy, které povznesou duši a obohatí váš život!

Představujeme: jiné čtení

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Matouš RýdelMatouš Rýdel je jazykovým korektorem Radostných zpráv a právě díky němu se objevují v poslední době články bez chyb. Nabídl se sám s pomocí tomuto webu a jsme za něj velmi vděční. Zbystřete, protože Matouš rozhodně stojí za vaši pozornost!

Je studentem rusistiky, blogger a pisálek. V jeho čtrnácti letech mu byla diagnostikována cirhóza jater a rozběhla se honba za uzdravením. Povedlo se. Matouš si uvědomuje, že lidský čas je ohraničen a je rozhodnut ten svůj využít naplno.

Tak na vlastní náklady v patnácti letech vydává knihu básní Procházka pro duši, jejíž čtyřicet výtisků rozdává svým blízkým. Dva roky poté, znovu na vlastní náklady vychází kniha Na cestě za uzdravením, která je skutečným příběhem, který rozehrál osud s jeho zdravím.

Rád by své dvě knížečky opět vydal. Snaží se, proto na další výtisky si vydělat mimo jiné prodejem ebooků, těchto dvou knížeček – Procházka po duši a Na cestě za uzdravením.

Pokud byste si nebyli jisti, zda tohoto začínajícího autora podpořit a třeba zakoupit jeho ebooky někomu blízkému k Vánocům. Můžete si, zdarma stáhnout krátký výběr jeho básní Odnes si mě domů nebo navštívit jeho blog Ocas Chameleona.

© Radostné zprávy ;-)
Více:
Pes autor: Jenfaz zdroj: Pixabay.com
Nadpřirozené schopnosti zvířat

Mají zvířata zvláštní schopnosti a mimosmyslové vnímání? V historii najdeme spoustu příkladů odhalujících úžasné schopnosti zvířat. Ať už jde o...

Zavřít