Radostné zprávy

Pozitivní zprávy, které povznesou duši a obohatí váš život!

Představujeme: Ekonarium.cz

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Ochrana přírody zdroj: Pixabay.comMatouše Rýdela, který je korektorem Radostných zpráv jsme již zmiňovaly ve spojitosti s jeho koníčkem – psaním a vydáváním vlastních ebooků. Matouš ovšem nelení a věnuje se i environmentálním tématům a tak začal psát blog www.ekonarium.cz

Proč bys měl navštívit Ekonarium.cz i Ty?

Blog Ekonarium.cz se věnuje čtyřem tématům.

Motivačka je jednou z nepravidelných rubrik, která nejčastěji vychází v pondělí. Nalezneš v ní různé ekologické nebo jinak zajímavé novinky z celého světa. Často Ti skrze ni přiblížím neziskové organizace, které se zabývají od ochrany životního prostředí po projekty podporující místní v zemích třetího světa.

Veg je rubrikou pro vegetariány a vegany, najdeš  v ní nejchutnější a nejzdravější videorecepty připravované blogerkou MaruškaVEG a nebo taky můj osobní experiment tříměsíčního bezmasého období.

Zero waste je úplně novým trendem usilujícím o minimalizaci produkce odpadu každého z nás, který proniká do celého světa a budu moc rád, když se uchytí i u nás. Pokud vůbec netušíš, oč jde – doporučuji Ti první článek na toto téma. Pro nový článek o zero waste nás navštiv každou středu.

Páteční film je ideální na večer. Chci ti nabídnout dokumenty o ochraně životního prostředí, o vegetariánství/veganství, o zajímavých trendech ve společnosti i společenských problémech. Pokud máš na nějaký film tip – budu moc rád, když mi ho zašleš na email nebo napíšeš do komentářů.

Čti a vzdělávej se!

Každý z nás může být malým ochráncem planety a přispět k jejímu zachování v co nejlepším stavu nadcházejícím generacím. Tak tedy s chutí do toho!

Matouš bude moc rád, pokud ho podpoříte návštěvou Ekonaria, odebíráním na Facebooku, sdílením a zanecháním komentářů.

© Radostné zprávy ;-)
Více:
Křest knihy Astrologie pro samouky
Video ze křtu knihy Astrologie pro samouky

Video, které potěší nejenom ty, kdo se nemohli zúčastnit křtu knihy Víta Kuntoše Astrologie pro samouky. Tato praktická učebnice výkladu...

Zavřít