Představujeme: Ekonarium.cz

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Ochrana přírody zdroj: Pixabay.comMatouše Rýdela, který je korektorem Radostných zpráv jsme již zmiňovaly ve spojitosti s jeho koníčkem – psaním a vydáváním vlastních ebooků. Matouš ovšem nelení a věnuje se i environmentálním tématům a tak začal psát blog www.ekonarium.cz

Proč bys měl navštívit Ekonarium.cz i Ty?

Blog Ekonarium.cz se věnuje čtyřem tématům.

Motivačka je jednou z nepravidelných rubrik, která nejčastěji vychází v pondělí. Nalezneš v ní různé ekologické nebo jinak zajímavé novinky z celého světa. Často Ti skrze ni přiblížím neziskové organizace, které se zabývají od ochrany životního prostředí po projekty podporující místní v zemích třetího světa.

Veg je rubrikou pro vegetariány a vegany, najdeš  v ní nejchutnější a nejzdravější videorecepty připravované blogerkou MaruškaVEG a nebo taky můj osobní experiment tříměsíčního bezmasého období.

Zero waste je úplně novým trendem usilujícím o minimalizaci produkce odpadu každého z nás, který proniká do celého světa a budu moc rád, když se uchytí i u nás. Pokud vůbec netušíš, oč jde – doporučuji Ti první článek na toto téma. Pro nový článek o zero waste nás navštiv každou středu.

Páteční film je ideální na večer. Chci ti nabídnout dokumenty o ochraně životního prostředí, o vegetariánství/veganství, o zajímavých trendech ve společnosti i společenských problémech. Pokud máš na nějaký film tip – budu moc rád, když mi ho zašleš na email nebo napíšeš do komentářů.

Čti a vzdělávej se!

Každý z nás může být malým ochráncem planety a přispět k jejímu zachování v co nejlepším stavu nadcházejícím generacím. Tak tedy s chutí do toho!

Matouš bude moc rád, pokud ho podpoříte návštěvou Ekonaria, odebíráním na Facebooku, sdílením a zanecháním komentářů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup