Posmrtný život opět zkoumán vědci

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Osud a karma autor: DasWortgewand zdroj: Pixabay.comVěda a posmrtný život jsou oblasti, které si jen špatně vzájemně rozumí. Mysl vědce příliš neumí pracovat s představou posmrtného života a tak jsou pokusy o jakékoliv seriózní uchopení tématu složité. Nyní ovšem posmrtný život získává od vědců podporu.

Výzkumníci univerzity v Southamptone přinesli zajímavý důkaz, který život po životě potvrzuje. Sledovali celkem 2060 pacientů, které postihla zástava srdce, přičemž jich zástavu přežilo pouze 40 %, tedy 330 pacientů. Cílem bylo ozřejmit, co se děje v moment klinické smrti, tedy několik minut poté, co se zastaví činnost mozku.

Z 330 přeživších pacientů popsalo 140 z nich mimotělný zážitek, tedy vědomý prožitek klinické smrti. 57letý pacient popsal svůj zážitek takto: „Cítil jsem, jak opouštím svoje fyzické tělo a z rohu místnosti jsem pozoroval zdravotníky, jak se mě snaží oživit.“ V danou dobu byl podle přístroje v bezvědomí a téměř 3 minuty mrtvý. Přesto byl schopen celý zážitek popsat do nejmenších detailů. A to včetně dvou pípnutí medicínského stroje, která vydává každé 3 minuty – výzkumníci tak mohli přesně určit délku klinické smrti.

Ostatní přeživší popsali velice podobné zážitky a pocity. Hovořili o pocitech pokoje, vjemu jasného a pronikavého světla, změny vnímání času. Zatímco některým se jejich vnímání času zrychlilo, někteří prožívali události jakoby zpomaleně. Popisovali též stavy, ve kterých měli dojem, jako by je někdo tahal v hluboké vodě.

Každý seriozní výzkum, který ve svých výsledcích podporuje posmrtný život, jde proti hlavnímu rigidnímu vědeckému proudu a zasluhuje si naši pozornost!

 

foto: http://pixabay.com/en/man-gear-man-machine-machine-192607/


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup