Radostné zprávy

Pozitivní zprávy, které povznesou duši a obohatí váš život!

Posilte svoje aurické pole

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

aura Matka Boží z Guadalupe autor-anagoria zdroj-wikimediaNeustále přijímáme informace z okolního prostředí, a to nejenom pomocí pěti základních smyslů. Mnoho informací přichází přes pole tvořené naší aurou. Jsme schopni cítit, když na nás někdo zírá, i když ho nevidíme, nebo poznáme, když nás někdo dobíjí energií či vysává.

Aura je rozšířením našeho fyzického těla. Jedná se o energetické pole, které naše tělo obklopuje. Mnoho starých kultur věří, že vzniku nemoci předchází oslabení aury. Udržení čistého a silného aurického pole pomůže dosáhnout pevného zdraví.

Je to právě aura, která vstupuje do kontaktu s okolím. Pokud je silná, funguje jako ochranný štít, který nepustí blíže k tělu nic, co by nám uškodilo. Máme-li silnou auru, cítíme se dobře „ve své kůži“, propojení s vyšší moudrostí.

Meditace
Ať už praktikujete meditaci o samotě či ve skupině, v tichu či řízenou mluvenou meditaci, dochází k čištění a léčení. Meditace je totiž nejstarší a nejsnazší cesta k dosažení zdraví, uvolnění a štěstí.

Reiki zasvěcení

Zasvěcení do Reiki posiluje a rozšiřuje aurické pole. Říká se, že aura běžně dosahuje do vzdálenosti 25 – 30 cm od těla. Po zasvěcení do Reiki dosahuje do vzdálenosti až 270 cm! Ať už jste příznivci či případně odpůrci Reiki, přináší vnitřní posílení a rozvoj intuice.

Péče o tělo

Cvičení na čerstvém vzduchu, turistika, dechová cvičení, bosá chůze… Existuje mnoho úžasných cest, jak posílit svoje energetické pole skrze péči o tělo.

Zvuky

Léčivé zvuky a mantry rozpouští negativitu a pročišťují auru. Pomáhají auru i rozšířit. Léčivá hudba je často součástí přírodních národů v rámci jejich šamanských praktik.

Léčivé krystaly a esenciální oleje

Zapalte a nechte rozvonět éterické oleje, vhodná vůně je například vetiver, zatímco budete v rukou držet krystaly. Výborné krystaly pro auru jsou například černý turmalín a labradorit. Dvacet minut jejich působení zanechá efekt po dobu 10 hodin. Krystaly však můžete nosit u sebe jako šperky, esenciální oleje mohou být pro změnu vaším novým parfémem.

Prostředí

Přátelé, věci v pokoji či kanceláři, auto a další věci v našem okolí mají vlastní energetické pole, kterým nás ovlivňují. Obklopujte se pozitivními lidmi, aby nám pomohli dobít se energií. Ze svého okolí odstraňte zbytečné elektrické přístroje.

Sůl a voda
Voda a sůl jsou nejmocnější čističe! Můžete odstranit negetivní energii pomocí očistné koupele. Přidejte trochu jedlé sody a hrnek soli do vany. Další možností je koupel v moři.

Záměr

Záměr je klíčem k dosažení čehokoliv. Předepište si záměr posílení aury před použitím jakéhokoliv ze zmíněných nástrojů. V průběhu dne se vícekrát zaměřte na představu, že je vaše aura perfektní a plně vás obklopuje.

zdroj

  • zed771

    Ztráta nebo nabití energie, dobrá či špatná, nic z toho neexistuje. Dovolte mi abych Vám tuto věc vysvětlil:
    To co existuje je naše duše, čistá, nádherná, milující, zářivá. Je to víc než si kdokoli z nás umí představit, její síla je nepředstavitelná. Na této úrovni stvoření je stažena pod tíhou minulých skutečností a její záře je zakalena mnohými, buď ne správně prožitými, nebo ne správně pochopenými zkušenostmi. Energii tudíž máme pořád stejnou (myšleno naše skutečné já) to co cítíme jako její ubytek, je jen potlačení její záře, chceteli rozkmit její frekvence. Sníží li se frekvence natolik, že již nemůže udržet buňky těla při komunikaci, tělo umírá duše odchází. Pro život je důležité vědět a pozorovat, že skutky v tomto světě, ať už jsou jakékoli, mají vždy svůj následek a vyčerpávají. To co běžně považujeme za špatné, vyčerpává více, to co je dobré vyčerpává méně. Denní meditace na světlo a zvuk, maže a čistí tyto následky a dále otevírá čistotu duše, která pak může být realizivána v tomto světě.
    Člověk zakto zářící je vždy přínosem, o to větším, když je nablízku, protože jeho záře rozsvicuje i tu naši. Věnujte každý den alespoň trochu času sami sobě, svět se stane rychleji čistčí a zářivější, nejdříve pro Vás a dále pro všechny. Váš ZeD

© Radostné zprávy ;-)
Více:
2015 autor: Animatedheaven autor: Pixabay.com
Příznivé trendy, které v roce 2015 zesílí

K tomuto roku vzhlíželo mnoho lidí s velkými očekáváními. Všechny národy na Zemi žijí v čase změn a zrychlení. V...

Zavřít