Radostné zprávy

Pozitivní zprávy, které povznesou duši a obohatí váš život!

Pomozte vzniknout nové knize o astrologii!

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Astrologie pro samoukyTento článek by měl zaujmout všechny, kdo mají rádi astrologii. A ti, kdo by se jí rádi naučili. Je mnoho těch, co to považují za složité či nemožné. Chyba není v astrologii samotné, ale pouze ve zdrojích, ze kterých jste se jí chtěli naučit!

Rád bych přispěl české astrologii knihou, která bude jiná, než ostatní tituly na toto téma. Sepsal jsem ryze praktickou učebnici astrologie se jménem „Astrologie pro samouky„. Vede čtenáře k vybudování samostatného astrologické myšlení. Horoskopy se tak stanou přístupné všem, kdo o ně budou mít zájem.


Povídání o knize 

Nicméně k vydání nestačí jenom láska k astrologii, proto jsem se rozhodl vyzkoušet crowfunding, tedy systém hromadného financování. Každý může přispět na knihu a získá za to originální odměny.

K úspěchu projektu je zapotřebí, aby se o něm dozvědělo co nejvíce lidí. Knihu nechci vydat za účelem výdělku, mým snem je pomoci zpřístupnit horoskopy všem. Proto Vás prosím o šíření dále a sdílení projektu na sociálních sítích.

>> odkaz na sbírku s veškerými informacemi <<

Pomozte vzniknout knize, která může otevřít svět astrologie každému.

Za veškerou podporu velice děkuji,

Vít Kuntoš

 

© Radostné zprávy ;-)
Více:
Kyvadlo a zdraví
Dobrá zpráva! Existuje metoda, jak zjistit nejvhodnější stravu, prevenci i léčbu pro každého

Každý člověk je jedinečný a proto není překvapivé, že jakékoliv obecné rady a doporučení ohledně zdravého jídelníčku, prevence nebo dokonce...

Zavřít