Ploché břicho bez cvičení? Jde to!

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Hubnutí autor: PublicDomainPictures zdroj: Pixabay.comKdo chce pevné a ploché břicho, nemusí cvičit sklapovačky a další neoblíbené cviky. Nový trend ukazuje cestu ke krásnému břichu, která není náročná a přesto je mnohem více efektivní, než běžné cvičení!

Nejde přitom o žádnou novinářskou kachnu v průběhu okurkové sezóny. Nová technika je jednoduchá a svým způsobem revoluční, jejím propagárem je diplomovaná fyzioterapeutka Sammy Margo. Pro vylepšení svého břicha budete potřebovat pouze provázek.

Provázek či tenká šňůrka se přiváže kolem břicha a nosí se pod oblečením v průběhu každodenních činností. Ať už jdete, sedíte či ležíte, nebo ať jste doma či v práci. Dochází tak k tomu, že provázek neustále připomíná, abyste lehce napnuli svoje břišních svalů. Díky tomu jsou svaly neustále zapojené a dochází k jejich lehkému nenásilnému posilování.

Provázek se přiváže nad pupíkem v úrovni pasu. Nejprve se zhluboka nadechněte do břicha zhruba v půlce výdechu přivažte provázek. Tak zajistíte, že bude mít akorát vůli, kdy bude mírně tlačit a připomínat aktivaci břišních svalů. Napoví vám i následující video:

Pokaždé, když polevíte svoje břišní svaly, vás provázek upozorní. Díky tomuto jednoduchému triku získáte postupně ploché břicho. Navíc si celkově zlepšujete držení svého těla, můžete se zcela zbavit bolesti zad. Je mnohem efektivnější začlenit cvičení do každodenního života namísto drastických 2-3 návštěv fitness za týden.

foto: https://pixabay.com/cs/b%C5%99icho-t%C4%9Blo-oble%C4%8Den%C3%AD-dieta-%C5%BEena-2473/


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup