Pozitivní zprávy, které povznesou duši a obohatí váš život!

Obnovitelné zdroje energie jsou na vzestupu rychleji než kdy jindy

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Zelená energie autor: Jürgen from Sandesneben zdroj: Wikimedia commonsDobrá zpráva pro obnovitelné energie – zdroje této energie rostou nejrychlejším tempem vůbec. Obnovitelné zdroje elektrické energie nyní přispívají 22 % světové spotřeby energie.

Tuto pozitivní informaci přinesla důvěryhodná organizace IEA – International Energy Agency, neboli Mezinárodní energetická agentura. IEA se zaměřuje na rozložení ropy a dalších energetických zdrojů po světě.

V roce 2013 bylo investováno do systémů „zelené“ energie více než 250 miliardy dolarů. Očekává se, že do roku 2020 budou obnovitelné zdroje produkovat více než čtvrtinu světové energie. Tento cíl je přitom zcela reálný a dostupný.

V současné době brzdí další rozvoj standardní výrobci energie a jejich vlastní finanční zájmy. Nicméně jejich vliv postupně slábne a brzy se dá očekávat ještě větší rozvoj obnovitelné energie.

 

zdroj
foto: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Alternative_Energies.jpg

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
© Radostné zprávy ;-)
Více:
Žvýkačka zdroj: Pixabay.com
Vadí vám zvuk žvýkání? Možná jste kreativní génius!

Jsou zvuky, které obtěžují většinu lidí (škrábání nehtů na tabuli). Pokud ale patříte mezi lidi, kterým vadí zvuk vznikající při...

Zavřít