Neobyčejný podzim

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Neobyčejný podzimJako jedno z nejkrásnějších a zatím pořád nejhůře předvídatelných ročních období, považujeme podzim. Nikdy není jasné, jestli bude celý den pěkně svítit sluníčko či naopak pršet nebo bouřit. Obléci se do svetru, či do kraťasů? Vždyť je to jen a jen na tom počasí, jak se určitý den „zachová“.

Krásné barvy a vůně, to a ještě mnohem více, vévodí tomuto období. Každý nemá rád podzim. Většina si představí: déšť, chladná rána a studený silný vítr. Jenže není tomu tak vždy. Ano, občas se počasí tak nějak „zblázní“ a nevíme, jestli si vzít deštník a gumáky, nebo naopak si neoblékat skoro nic, protože venku to vypadá spíše na léto. I to však může být pro některé jedince velmi přitažlivé.

Ta kreativita podzimu vábí různými dech beroucími způsoby. Chvíli je nám chladno a v dalším okamžiku na to přestaneme myslet, protože se nám podzim ukáže v celé své kráse.

Zafouká lehký něžný větřík, strom se zachvěje a jeho listí jako by oblečení, padá pomalinku a lehce k zemi. Na zemi se zvedne opět vítr a listí se točí jak ve větrném tornádu. Ach ta fantazie a ladnost, jak vše funguje a jak se vše na podzim projevuje. Je to tak okouzlující a ať chcete nebo ne, podzim nám dává sílu. Na první pohled nic moc zvláštního, ale jakmile se člověk ponoří do tohoto „světa“ fantazie, zapomíná na všechny strasti a utrpení, které se okolo něho odehrávají.

Příroda nám ukazuje, jak dokáže být silná a zároveň něžná při svém odpočinku a rozjímání.

Podzim je záhadný, rozmanitý, prostě neobyčejný.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup