Na mateřské dovolené je důležitá každá koruna

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Na mateřské dovolené je důležitá každá korunaObdobí rodičovské dovolené je na jednu stranu velmi příjemná věc, jelikož můžete každý den sledovat, jak vaše děťátko roste a co už umí nového. Zároveň je to také období, kdy peněz rozhodně není na rozhazování. Jako každá maminka velmi dobře víte, že příspěvek od státu není nijak velký. A tak je pochopitelně nutné myslet na to, jak se dá ušetřit. Možnosti samozřejmě existují.

Výhodě nakupte už samotnou výbavičku

Ještě než se vaše miminko narodí, je dobré vědět, abyste pro něho měli vše potřebné. Tedy abyste měla koupenou výbavičku. Každá maminka v potvrdí, že se nekusí jednat o nic úplně levného. I to je důvod, proč je dobré myslet na využití nemalých slev. Příkladem mohou být slevové kupony do eshopu Feedo. Ten patří mezi velmi známé možnosti. Jeho kladem není pouze ona možnost zajímavých úspor. Opomíjet nelze také to, že je i jistota velkého výběru. Pokud jde právě o popis toho, co je dobré mít ještě před narozením, tak se jedná o:

  • Kočárky a autosedačky
  • Kosmetiku a drogerii
  • Pleny a věci na přebalování
  • Ušetřit se dá i na oblečení

Pokud jde o výdaje, které jsou poměrně velké, jsou to ty, které se týkají oblečení. Hlavně potom v útlém věku dítěte, jelikož zde dochází k tomu, že vaše děťátko z daného oblečení může celkem rychle vyrůst. Není nic výjimečného, že mu vydrží jenom několik měsíců. Jak tedy ušetřit? Snažte s opět nakupovat v těch eshopech, které vám umožní uplatnit slevové kódy. Jakmile vaše děťátko vyroste a oblečení již nepotřebuje, můžete ho zkusit prodat. I tímto způsobem se vám povede ušetřit stovky, ale třeba i tisíce korun měsíčně.

Levné nejsou ani koníčky a zájmy dítěte

Jakmile váš potomek jenom trochu vyroste, bude mít stále nové koníčky a různé zájmy. Ty jsou dnes spojovány hlavně se sportovní aktivitou. A je jasné, že aby ji váš syn nebo vaše dcera mohli vykonávat, tak bude nutné pořídit správné vybavení. I tady je určitě prostor pro zajímavé možnosti úspor. Když budeme konkrétní, jsou to Insportline slevy. Tento obchod není nijak neznámý, a to hlavně proto, že je to zároveň i samotný výrobce mnoha druhů zboží, když se podíváme na to nejpopulárnější, které souvisí s tím, co může potřebovat vaše dítko, jde třeba o:

  • Trampolíny
  • Kolečkové brusle
  • Koloběžky

Ušetřit můžete také na hračkách

Ani bez nich se váš potomek samozřejmě neobejde. Dnes už nejsou hračky jenom tím, co dokáže konkrétního potomka zabavit. Jedná se i o věci, které mohou přispívat k celkovému rozvoji různých schopností dítěte. Proto na ně nezapomínejte a pořizujte je pravidelně, s ohledem na věk syna nebo dcery. Ta tady je možné využít slevové akce, díky kterým nebude nutné platit za hračky plnou cenu. Samozřejmostí je také to, že je můžete pohodlně nakupovat i online. Právě internetová hračkářství dokážou zaujmout svou celkovou šíří výběru.

Kolik je možné ušetřit?

V jakém rozmezí se pohybují sumy, které můžete díky nákupům ve slevě, s využitím slevových kódů ušetřit? Roli hrají hlavně dvě věci. V první řadě je to objem částky, kterou budete do svého dítěte investovat. Dále je to pochopitelně i výše slevy, se kterou je konkrétní slevový kód spojený. A ta zaručeně není nikterak malá. Jsou případy, kdy lze takto ušetřit i několik desítek procent. To vám pomůže nejenom v tom, aby vám mateřská a případné další příspěvky stačily, tak vám to může pomoci třeba také v tom, abyste mohla žít i po dobu rodičovské dovolené celkem normální život, bez výrazného omezování, nebo beze strachu z toho, že bude nutné vzít si půjčku.