Radostné zprávy

Pozitivní zprávy, které povznesou duši a obohatí váš život!

Léčivá síla kočičího předení

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Kočka autor: egoaltere zdroj: Pixabay.comV nedávné době jsme se věnovali tomu, jak zvířecí přátelé pomáhají na naší spirituální cestě (zde). Zvířata nejsou ovšem pouze našimi učiteli. Je velice dobře známé, že staří Egypťané uctívali kočkovité šelmy. Kočky byly uctívány a oslavovány v celé egyptské kultuře. Byly odjakživa oblíbené pro svoji zázračnou schopnost odolávat poškození a zvládat dopad z velké výšky. Není divu, že se o všech kočkách říká, že mají devět životů.

Kočkovité šelmy jsou považovány za léčitele, protože v sobě mají ukryté ozdravné schopnosti. Nové vědecké studie potvrzují, že kočičí předení má významné terapeutické účinky na posílení těla a jeho regeneraci. Předení významně urychluje proces hojení. Závěry naznačují, že kočky nepředou jenom tehdy, když jsou spokojené. Kočky předou i za méně příjemných okolností tehdy, když je někdo zraněný, vystrašený či při porodu. To potvrzuje, že předení hraje důležitou evoluční roli v přežití.

Kočičí předení zjevně hraje důležitou roli ve vibračním léčení, založeném na léčbě zvuky různých frekvencí. Dokonce je pravděpodobně, že terapie zvukem má svůj počátek právě u koček a byla používána v egyptském zdravotnictví.

Sitrum byl posvátný bicí nástroj ve starověkém Egyptě. Sitrum používali pro rituální účely egyptské kněžky a vytvářeli tak velké množství ultrazvuku. Ultrazvuk je efektivní léčebnou možností, která se používá v nemocnicích a klinikách. Určité úrovně ultrazvuku je možné využít k léčbě vážných onemocnění, jako je cystická fibróza či různé formy rakoviny. Je tedy velice pravděpodobné, že obřady se sistrem sloužili nejenom ke zlepšení hudební atmosféry, ale ke zvýšení léčebných účinků.

Pokud máte kočku, využijte jejího léčivého předení. Jedná se o nejpřirozenější formu vibračního léčení, a můžeme tak jednoduše ulevit svojí duši a tělu.

zdroj
foto: http://pixabay.com/en/cat-animal-eyes-grey-view-views-351926/

© Radostné zprávy ;-)
Více:
Zelený svět autor: Geralt zdroj: Pixabay.com
Světový pochod za lepší klima

Po celém světě se včera konalo 2 000 pochodů v rámci kampaně za efektivnější boj proti změnám klimatu. New Yorkem...

Zavřít