Je váš zvířecí miláček vaším spirituálním průvodcem?

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Pes autor: staffordgreen0 zdroj: Pixabay.comV pohanských i indiánských tradicích hrálo vždy důležitou roli totemové zvíře. Tedy takové zvíře, které představuje vlastnosti a dovednosti, které bychom se chtěli naučit. Jedná se o kombinaci osobnostních rysů, které již nyní máte a těch, které se při vývoji máte osvojit.

Nejedná se přitom nutně o něco spirituálního. Jedná se o využití chování jiných druhů, které nám poskytuje vhled do našeho vlastního života.

Totemová zvířata vám mohou být průvodci v následujících věcech:
1. Aspekt vaší osobnosti, který je již silně vyvinutý či potřebuje být více prozkoumán.
2. Situace v každodenním životě, která má silný emoční dopad.
3. Hledání možné směrování života.

Hledání totemového zvířete jsme se věnovali v tomto článku. Mnozí lidé si vyplňují nejrůznější kvízy, aby rozpoznali, jaké zvíře je jejích pravděpodobným spirituálním průvodcem. Neuvědomují si však přitom, že jejich průvodce může bydlet společně s nimi pod jednou střechou. Zkuste rozpoznat, je-li váš zvířecí miláček vaším průvodcem. Následující znaky vám pomohou.

1. Jsou vaší lepší půlkou

Zrcadlí charakter a osobnostní rysy, které si přejete mít. Odpuštění, nepodmíněná láska, přijetí, či nehodnocení jsou pro ně přirozené. Jsou doslova vaší lepší polovinou a vnímáte jejich moudrost.

Nemusít jít o běžného miláčka, který vám poskytuje společnost a terapeutický efekt. Zvíře jako průvodce je pozitivním zrcadlem a učitelem. Když vidíte svoje zvíře, vidíte lepší verzi sama sebe. Verzi, která je uvolněná, moudrá a milující.

2. Jsou vaší inspirací

Váš zvířecí miláček vás inspiruje k tomu, abyste byli lepším člověkem. Zvíře vám neustále dává lásku. A to bez ohledu na to jací jste, co děláte a říkáte. Sdílejí s vámi milující prostor a připomínají, že láska je největší pravdou.

3. Léčí vaše emoce

Vaše zvířé působí jako terapeut, psychiatr a antidepresivum v jednom. Pomůže vám tehdy, když jste rozrušení, rozzlobení či osamocení. Domácí zvířata často pomáhají se zdravotními problémy, jako je vysoký krevní tlak, deprese či lepší funkce srdce.

Pokud máte pocit, že vám pomáhá zvířecí miláček k dosažení emočního i spirituálního zdraví, jedná se o vašeho totemového průvodce.

Téměř každý má v průběhu života domácí zvíře, ale jen jednou za čas se objeví takový miláček, který vyčnívá. Jste s ním spojeni duchovně, inspiruje vás a léčí. Jsou to posvátná zvířata, která jsou vašimi průvodci na duchovní cestě.

zdroj
foto: http://pixabay.com/en/dog-pet-cute-doggy-little-happy-705820/


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup