Jarní očista vašeho domova

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Dům autor: tpsdave zdroj: Pixabay.comJe tady jaro a to nejlepší čas k tomu, abyste zvýšili energie vašeho domova. Přineste do svého domova více harmonie, abyste v něm mohli trávit příjemný čas, který vás bude pozitivně dobíjet. Stačí několik kroků, které vám pomohou přinést osvěžující atmosféru.

1. Úklid

Ano, tento bod je základ jakékoliv očisty, i té jemněhmotné. Jaro je výbornou příležitostí, abyste vyházeli vše, co nepoužíváte. Při vyhazování se nemusíte cítit provinile – naopak opouštění toho, co nám již neslouží, je součást rytmu života. Pročištěte a přeorganizujte svůj prostor. Vezměte vše doruky, protože tak předáte všem věcem novou energii.

2. Vykuřování

Spalte ve svém obydlí různé bylinky či vonné tyčinky. Pomohou vytvořit relaxující příjemnou vůni a stejně tak zvyšují vibrace prostoru. Výbornou možností je zapálení svazku šalvěje, který má významné očistné vlastnosti a který přinese do domova dobrou náladu, radost a klid.

3. Zdobení

Vytvořte ze svého prostoru rozšíření vaší vlastní osobnosti. Vyjádřete tak ve svém domově svoji osobnost. Co nejvíce promlouvá k vaší duši? Každý by si měl vyzdobit domov přesně dle svého, nezávisle na uniformním moderním minimalistickém designu.

4. Meditace

Meditování přináší zvýšení vibrací v daném prostoru. Stejně tak můžete přinést novou energii do prostoru, když jej budete cíleně vědomě nabíjet svojí pozitivní energií. Vaše dobrá nálada, nadšení či relaxace vytváří energii, která vyzařuje z vašeho těla do okolí a míchá se s energií prostoru. Platí to ovšem i naopak, a tak je třeba dát si pozor, jakou energii vysíláte.

5. Oleje

Vůně jsou zásadní, a tak můžete využít i esenciální oleje. Vyberte si ty, které ve vás vyvolávají příjemné pocity. Některé vůně vám mohou připomínat dětství, jiné jste možná ještě nikdy necítili. Můžete použít klasické aroma lampy či speciální utrazvukové difuzéry.

6. Rostliny

U rostlin máte vždy jisté, že jsou krásné a že dodají jakémukoliv prostoru úžasnou atmosféru. Vyberte si do svého domova nové rostliny, které vás osloví. Nejlépe co nejbarevnější, aby vdechly vašemu domovu nový život. Rostliny se vám odvděčí čistým vzduchem a dodávají okolí harmonickou energii.

7. Hudba

Jaký druh hudby máte rádi? Příjemná instrumentální hudba vám může pomoci naladit se na příjemnu frekvenci. Naopak tvrdá huda příliš pohody nepřinese. Přizpůsobte hudbu dle toho, jakou náladou potřebuje váš domov nabít. Někdy může přijít vhod i něco rychlejšího!

8. Spojení

Vytvořte ve svém domově prostor, kde budete moct vytvářet spojení s druhými. Ať už se bude jednat o prostor, který budete moct sdílet s rodinou či přáteli, měl by podporovat společné chvíle. Takový prostor se poté může stát skutečným srdcem celého domova.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup