Jak vyčistit auru

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Aura autor: ambroochizafer zdroj: Pixabay.comAura je energetický obal našeho těla, který citlivější jedinci dokáží vnímat. V auře se zrcadlí naše problémy ještě předtím, než se projeví v hmotném světě. Pokud chceme uzdravit svůj život, je velice důležité nejprve očistit vaši auru. Následující techniky jsou velice účinné.

Vizualizace aury

Sedněte si v tiché místnosti do pohodlné pozici na dobu 15-20 minut. Začněte uvolněním svého těla a zaměřením pozornosti na pomalý dech.

Vytvořte stálý proud dechu, aby mezi jednotlivými nádechy nebyly žádné mezery. Zaměřte se na zvedání a pokles vašeho břicha. Soustřeďte se, jaké pocity ve vás vzduch vyvolává.

Vizualizujte bílé světlo, které se začíná tvořit na vrcholu vaší hlavy. Představte si, že ze světla pomalu vychází duchová záře, která vás celé zcela obklopuje. Představujte si, že toto světlo působí na každou část vašeho bytí a splývá s vaší pokožkou. Představujte si, že vám přináší teplo a ochranu.

Ochranná bublina

Představte si bezpečné a láskyplné zářící světlo, které z vás vychází do všech směrů. Tato energie prostupuje do všeho kolem vás a rozšiřuje se do nekonečna. Vytvoříte tak pro sebe bezpečný prostor.

Zeptejte se sami sebe, jak se v tuto chvíli cítíte. Co považujete za negativní stránky ve vašem živoě? Co opravdu chcete? A jak byste toho chtěli dosáhnout? Vědomí v tomto prostoru bude přinášet spontánní a upřímné odpovědi. Za naše názory a myšlenky v tomto prostoru nemůžeme být nijak souzeni, protože dualita dobra a zla zde neplatí.

Jděte k jádru

Existuje mnoho možností čištění aury, ale všechny vedou k uvolnění energie, která nám dává pocit lehkosti.

Může být náročné být k sobě upřímný, ptát se na to, co cítíte a následovat kroky, které vedou ke štěstí.

Můžeme navštívit ty nejlepší možné energetické léčitele všech dob, ale nakonec na svých bedrech stále poneseme emoční nálož z nevyřešených témat a potlačených pocitů.

Všechno je energie a my všichni máme schopnost přeměnit ji. Plné energetické pročištění musí být spojené s rozponáním emocionálních traumat.

Emoce a myšlenky existují i jako „fyzická“ energie. Pokud jsou naše emoce negativní, máme pocit, že nás táhnou „dolů“. Odkryjte jednotlivé vrstvy emocí a jděte postupně k jejich jádru.

Například máte pocit strachu, protože se cítíte sami. Možné však je, že to je kvůli tomu, že odháníte ostatní pryč. Možná proto, že se bojíte citového zranění. Možná za to mohou nějaká nepříjemná zkušenost z dětství.

Nedořešená křivda či nepříjemná zkušenost z minulosti se opakuje a vrací stále v nových a nových podobách. Důležité je sledovat nit emoce až k její původní jiskře.

Prvním krokem uvolnění napětí je uvědomit si jádro problému. Čím jasněji si uvědomíte souvislosti vašich různých situací, tím upřímnější budete sami k sobě a ke svému životu. Stanete se mistrem poznávání sama sebe a posílíte svoji energii.

zdroj
foto: http://pixabay.com/en/saint-meditation-yoga-meditating-198958/


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup