Jak si vzpomenout na minulé životy

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Reinkarnace autor: Anantashakti zdroj: Wikimedia commonsV posledních letech roste zájem o své minulé životy – a není divu! Mnozí chtějí vědět, čím byli v minulém životě, aby mohli lépe porozumět svému současnému životu. 

Pokud hovoříme o své duši či vědomí, je třeba si uvědomit, že je pouze částí celku, který zahrnuje vědomí všech bytostí dohromady. Všichni jsme jedno, všichni jsme propojení s každým, přestože máme dojem oddělenosti. Tato naše duše či vědomí je nesmrtelná a získává v průběhu svého vývoje mnoho zkušeností skrze mnoho životů. Čím výše se na naší cestě dostaneme, tím větší souvislosti a důležitost celku si uvědomujeme. Každý může vystoupat výše a bez jakýchkoliv regresí či hypnóz si přirozeně rozpomenout na své minulé existence.

Meditujte

Meditujte nad specifickými otázkami a žádejte poznání. Uvědomte si, že žádáte sami sebe, nikoliv nějakou vnější vyšší bytost. Dovolte, aby odpovědi na otázky přišly v různých formách. Pokud budete požadovat odhalení vašich minulých životů, nemusí odpověď přijít vizuální formou.

Buďte pozorní. Vnímejte pocity a signály ve svém těle, jaké myšlenky a dojmy jím prochází. Někdy přichází odpověď v natolik jemné formě, že ji můžeme přehlédnout. Mnoho lidí si nejprve vzpomene, jak v minulém životě umřeli, přičemž způsob úmrtí souvisí s některými zraněními a problémy v současném životě.

Někdy přijde odpověď až po několika pokusech, zejména pokud nemeditujete pravidelně. Jedná se o proces ztišení hlasu mysli, abychom mohli zachytit jemné odpovědi vyšší moudrosti. Pokud se neztíšíme, můžeme takovou odpověď snadno přehlédnout.

Mluvte o tom

Nebojte se hovořit o minulých životech. Pokud budete mít kolem sebe někoho vhodného, s kým byste o nich mohli hovořit, můžete si na spontánně rozpomenout. Během debat se vám může v hlavě objevit záblesk vzpomínky, který vám ukáže kus vaší předchozí reality.

Když o něčem mluvíte, jste tomu otevření a tato otevřenost může být sama o sobě bránou do minulosti.

Pochopte, že jsme vším

Objevujte svojí smysl. Mysl neexistuje ve vyšších sférách, věčná energie existuje mimo jakékoliv koncepty. Pokud si budete chtít sáhnout na svoje minulé životy, jedná se o životy společné všem.

Představte si zdroj energie jako kouli se skupinou rozšíření, které směřují dolů od ní. Každé takové rozšíření je jednotlivým vědomím, které vypadá odděleně, ale svůj původ mají ve společném zdroji.

Představte si, že se můžete vrátit ke svému zdroji a poté dolů do vědomí někoho jiného. Všichni jsme minulým i budoucím životem ostatních, neboť všichni jsme jedno. Jsme stejnou energií, která stvořila Hitlera, Matku Terezu, prezidenta či osobu, kterou jste potkali na ulici. Můžete vejít a prožít zkušenosti každého, neboť zkušenosti druhých jsou i vašimi zkušenostmi.

zdroj
foto: https://en.wikipedia.org/wiki/File:Reincarnation2.jpg


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup