Jak rozvinout svoje psychické síly

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Myšlenka autor: PublicDomainPictures zdroj: Pixabay.comDuchovní schopnosti a jasnovidnost se skrývají v každém z nás. Lišíme se v tom, jak moc jsou tyto schopnosti probuzené a jak je umíme využít. Každý může naplno pracovat se svojí intuicí a dokázat jasně vidět do lidí kolem sebe. V dnešním článku se podíváme na praktické rady, jak svoje psychické síly naplno rozvinout.

 

Základní předpoklady

1. Přestaňte se bát

Jak se můžete stát jasnovidcem, když jste plní strachu a starostí? Starosti způsobují, že přemýšlíme o minulosti či budoucnosti a nemůžeme tak sledovat, co se nám děje přímo před očima. Nemůžeme si dovolit, aby nás obavy oslepily. Většina lidí je přitom tak zaneprázdněná, že jsou jako se zavázanema očima. Pokud chcete vidět jasně, je třeba jakékoliv starosti vypustit.

2. Zpomalte a zastavte myšlení

Naše mysl nás neustále rozptyluje a my tak máme sníženou schopnost vnímat, co se děje kolem nás. Je třeba mysl utišit.

3. Buďte naplno v přítomném okamžiku

Být plně přítomen všemi svými smysly je nejvíce účinný způsob, jak plně porozumět pravdě. Budete moc naplno číst v lidech a situacích.

S prvními body vám nejvíce pomůže jakákoliv meditační technika. Každý den si najděte chvíli a zaměřte pozornost na svůj dech.

Jak trénovat rozvoj psychických sil?

– Jakmile budete čekat ve frontě, sedět na nějaké nudné hodině ve škole či pracovní schůzce, zpomalte tok svých myšlenek. Zaměřte pozornost na jeden objekt či osobu natolik, že se stanou jedinou věcí, která pro vás existuje. Jakmile tak učiníte několikrát, bude pro vás mnohem snazší myšlenky zpomalit či zcela vypnout.

– Poté můžete začít pozorovat pravdu. Rozhlédněte se kolem sebe a uvědomte si, co vnímate všemi svými smysly. Co vidíte, co slyšíte, či vůně, které jsou cítit. Pomůžete si tak vyladit cit svých smyslů.

– Jakmile vás nic nerozptyluje a zaměříte se naplno na přítomný okamžik, poznáte skutečnou podstatu lidí a událostí kolem vás. Poznáte, když někdo blafuje, kdy jsou či nejsou upřímní. Budete schopní zachytit nezkreslené jemné signály jejich těla a hlasu.

Trénujte tyto body a postupně budete schopní zesilovat svůj cit a odhadnete mnoho informací, které ostatním zůstávají ukryté.

 

zdroj


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup