Jak poznat, že jste poznali někoho z minulého života?

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Harmonie autor: Geralt zdroj: Pixabay.comPotkat někoho z minulého života není zase tak vzácně, jak bychom si mohli myslet. Většina z nás prožila stovky či tisíce životů, díky tomu jsme měli příležitost milovat mnoho různých duší. Jak poznat, že jsme takovou duši z minulosti opět potkali?

Cítíte okamžité milující spojení
Koho jsme milovali v minulém životě budeme snadno milovat i v současném životě. Proto stačí takovou osobu potkat a okamžitě dochází ke spojení. Je to velmi silný pocit, který snadno rozpoznáte.

Cítíte okamžitou negativní reakci
V minulých životech jsme měli i nepřátele a neoblíbené osoby stejně jako v současném životě. K takové osobě můžeme hned v první chvíli vnímat odpor bez specifického důvodu. To však neznamená, že bychom tuto osobu neměli mít rádi! Setkání je vhodnou příležitosti urovnat staré spory.

Máte telepatické spojení

Mezi námi a osobou z minulého života funguje hlubší propojení. Můžeme si tak rozumět beze slov, vnímat navzájem svoje emoce.

Poznáte to v očích
Když se prvně podíváme do očí osoby z minulého života, můžeme mít pocit, že je to pro nás důvěrně známý pohled. Okamžitě upoutají naši pozornost. Ne náhodou se říká, že oči jsou branami do duše…

 

zdroj


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup