Radostné zprávy

Pozitivní zprávy, které povznesou duši a obohatí váš život!

Jak poznat, že jste poznali někoho z minulého života?

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Harmonie autor: Geralt zdroj: Pixabay.comPotkat někoho z minulého života není zase tak vzácně, jak bychom si mohli myslet. Většina z nás prožila stovky či tisíce životů, díky tomu jsme měli příležitost milovat mnoho různých duší. Jak poznat, že jsme takovou duši z minulosti opět potkali?

Cítíte okamžité milující spojení
Koho jsme milovali v minulém životě budeme snadno milovat i v současném životě. Proto stačí takovou osobu potkat a okamžitě dochází ke spojení. Je to velmi silný pocit, který snadno rozpoznáte.

Cítíte okamžitou negativní reakci
V minulých životech jsme měli i nepřátele a neoblíbené osoby stejně jako v současném životě. K takové osobě můžeme hned v první chvíli vnímat odpor bez specifického důvodu. To však neznamená, že bychom tuto osobu neměli mít rádi! Setkání je vhodnou příležitosti urovnat staré spory.

Máte telepatické spojení

Mezi námi a osobou z minulého života funguje hlubší propojení. Můžeme si tak rozumět beze slov, vnímat navzájem svoje emoce.

Poznáte to v očích
Když se prvně podíváme do očí osoby z minulého života, můžeme mít pocit, že je to pro nás důvěrně známý pohled. Okamžitě upoutají naši pozornost. Ne náhodou se říká, že oči jsou branami do duše…

 

zdroj

© Radostné zprávy ;-)
Více:
Vlk autor: Juan José González Vega zdroj: Wikimedia commons
Divoká zvířata zpět v českých lesích

Po letech, kdy jsme si zvykli na špatné zprávy o tom, jak která zvířata opouštějí českou přírodu, se situace výrazně...

Zavřít