Jak ochránit svůj vztah podle feng-šuej

Sdílejte naše články a podpořte Radostné zprávy!

Feng shui autor: AlexanderStein zdroj: Pixabay.comNedávno mi má 22letá dcera  Kristína  po celém obývacím pokoji rozvěsila  krásné origami  letícího jeřába. Moc se mi to líbilo, ale duchovní podtext tohoto jejího zřejmě podvědomého činu jsem pochopila dnes při bádání v knize o feng šuej- harmonii domova…

Píše se zde: ptačí motivy jsou pro domov šťastné. Použití obrazu ptáka letícího směrem k domovu symbolicky přivolá zpět milovanou osobu. Symbol ptáka  figuruje v mnoha taoistických  rituálech. Říká se o nich, že představují bezpečí a jistotu. Vnášejí do domova příležitosti a pokud chcete svůj dům prodat, můžete k tomu použít ptačí rituál.

Jak ochránit svůj vztah podle feng-šuej :

1. Nikdy nemějte vodu ( např. rybník, jezírko, akvárium ) vlevo ode dveří své ložnice- to jest vlevo při pohledu zevnitř ven. Ať už je voda jakkoliv šťastná podle jiných formulí nebo systémů  feng-šuej, zde působí na muže tak, že hledí po jiných.

2. Nikdy nemějte  ve svém domě vodu přímo proti hlavnímu vchodu. Voda takto umístěná způsobí, že manžela začne zajímat  mimomanželský poměr. Pečlivě dbejte na dodržování tohoto  vodního tabu.

3. Manželské lože se nesmí nikdy odrážet v zrcadle. Skoro vždy to přináší rozluku. Jako zrcadla fungují údajně také televizory a obrazovky počítačů. Pokud máte v ložnici televizor, vždycky jej před spaním přikryjte. Máte li naproti svému lůžku zrcadlo, buď jej přikryjte nebo raději odstraňte. Je to tabu, které může způsobit, že muž nebo manželka opustí manželský svazek.

4. Jestliže vám druh nebo družka už odešli a vy je chcete přivábit zpět, pověste na levou stranu k hlavním dveřím obraz letícího ptáka a vedle něho obrázek druha či družky. Pták má být znázorněn v letu směrem dovnitř a ne ven. Osvětlete obraz ptáka i milovaného člověka silným světlem, abyste  uvedli v chod tento symbolický rituál přivolání miláčka. Můžete použít buďto kresbu nebo fotografii ptáka, ale vždy musí směřovat do domova.

Číňané odedávna pohlížejí na život jako na cyklické projevy okamžiků jin a jang. Nevím jak v komunistické současnosti, ale z hlediska starých učených čínských mudrců jsou jejich myšlenky obohacující. Dobré časy se podle nich mohou měnit ve zlé stejně tak, jako se neveselé fáze vašeho života mohou proměnit v dobré, kdy jde život hladce  vše je zdánlivě v pořádku. Šťastná období i nešťastná která zažíváme, se odrážejí ve vrstvách aury, kterou jsme obaleni. Tyto vrstvy aury odrážejí energii skrytou za našimi pocity a emocemi. Jsou také ozvěnou individuální kvality našeho ducha právě tak jako energie našeho okolí. Učení feng-šuej je jednou z cest, kterou se můžeme vydat rozhodneme li se stát lodivodem vlastního osobního příběhu, kdy každou řádku cestovního plánu píšeme my sami.

Napsala Helena Pelikánová

 

foto: http://pixabay.com/p-168649/?no_redirect


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup